| Üye ol | 16 Ocak 2017,P.tesi

'lere kolay sunum:

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 09.05.2011, 10:21 Güncelleme Tarihi: 09.05.2011, 11:37
Etiketler:
sunumatik iş bankası kobi
KOBİ'lere kolay sunum: SUNUMATİK

Türkiye ’nın iste.com.tr internet sitesi, güncel haber, makale, kapsamlı video içeriği ve firmalara yönelik çeşitli araçlarıyla interaktif bilgi paylaşım hizmeti sunuyor.

İçerik ve tasarımsal özelliklerin değerlendirildiği uluslararası yarışmalarda bu güne kadar 6 ödüle layık görülen İŞ'TE , 20 bini aşkın üyesine ücretsiz sunmakta olduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. KOBİ`lerin hem iç hem de dış pazarlarda firmalarını tanıtabileceği sunumları kolaylıkla hazırlamalarına destek olmak amacıyla uygulamasını hayata geçirdi.

SUNUMATİK Nedir?

SUNUMATİK; yurt içinde ya da yurt dışında firmasını tanıtmak isteyen KOBİ'lerin hem kolayca hem de etkili bir şekilde zengin içerikli tanıtım sunumları hazırlamalarını sağlayan flash tabanlı bir internet uygulamasıdır. Tasarımı MagicClick Digital Solutions tarafından gerçekleştirilen SUNUMATİK'in sektörel içerikleri Dünya Gazetesi'nin desteğinde oluşturulmuştur.

Artık KOBİ'ler SUNUMATİK'in kullanıcı dostu ara yüzüyle; özel grafiklerden, animasyonlardan ve sektörlere göre farklılaştırılmış içeriklerden faydalanarak, tanıtım sunumlarını ister Türkçe ister İngilizce olarak kolayca hazırlayabilecekler. İngilizce sunumdan özellikle yurtdışına açılmayı hedefleyen veya ihracat yapan firmalar faydalanabilecek.

SUNUMATİK'in Faydaları Nelerdir?

SUNUMATİK uygulamasını kullanan firmalar,

SUNUMATİK'in hazır sunum temalarından dilediklerini seçerek, birbirinden farklı, özel animasyonlar ve grafiklerle etkili firma tanıtım sunumlarını kolaylıkla ve hızlıca hazırlayabilecek,

Uygulama içerisinde Türkçe yönlendirmelerle sunulan İngilizce hazır cümleler yardımıyla, yabancı dil kaygısı taşımadan İngilizce sunumlar oluşturulabilecek,

Dilerse sunumunu farklı sayfa şablonlarında yer alan ve öneri niteliğindeki hazır Türkçe cümlelerden de yararlanarak zengin içerikli Türkçe sunumlar hazırlayabilecek,

Firmalarına ait açıklamaların yanı sıra logo, fotoğraf vb. görselleri de ekleyerek sunumlarını kişiselleştirebilecek,

Hali hazırda İŞ`TE KOBİ`de yer alan 24 farklı sektöre ilişkin güncel değerlendirmeleri içeren hazır sektör sayfalarını sunumlarına İngilizce veya Türkçe olarak ekleyebilecek,

Hazırladığı sunumları bilgisayarına indirebilecek, e-posta ile farklı kullanıcılara iletebilecek, Facebook, Twitter, Friendfeed vb. sosyal internet ağlarına ve İŞ'TE KOBİ'nin KOBİ Pazarı bölümündeki firma tanıtım sayfasına ekleyebilecekler.

İŞ'TE KOBİ'ye üye kullanıcıların ücretsiz olarak faydalanabileceği SUNUMATİK uygulamasına www.istekobi.com.tr veya www.sunumatik.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

Ömer T. Ömer T.

Süper bişey olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.05.2011 11:08
Gökçe K. Gökçe K.

Ben de beğendim. Kolay ve kullanışlı olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.05.2011 21:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 48

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın