| Üye ol | 16 Ocak 2017,P.tesi

ve 'dan ücretsiz ve e-posta

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 04.05.2011, 11:22 Güncelleme Tarihi: 04.05.2011, 11:28
Etiketler:
vodafone web sitesi microsoft
Vodafone ve Microsoft'dan ücretsiz web sitesi ve e-posta

, işortağı olarak gördüğü kurumsal müşterilerine Türkiye işbirliği ile Türkçe/İngilizce , e-posta ve özel tasarım hizmetlerini ücretsiz sunuyor.

14 Şubat 2011'de Resmi Gazete'de yayınlanarak yasalaşan ve 1 Temmuz 2012'den itibaren yürürlüğe girecek olan 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu işletmelere yapma zorunluluğu getiriyor. Bu geçiş sürecinde işletmelere yardımcı olmayı ve yurtdışına açılımlarını desteklemeyi amaçlayan Türkiye, ücretsiz alan adı, Exchange e-posta hizmeti, Türkçe/İngilizce web sitesi, özel web sitesi tasarım desteği ve Türkiye'de bir ilk olan sınırsız hosting gibi birçok avantaj sunuyor.

Hizmetten ücretsiz olarak faydalanmak için Vodafone müşterisi olmak ve 12 ay boyunca en az 50 TL fatura ödemeyi taahhüt etmek yeterli. Hizmet paketleri Eko-web Paketi ve Pro-web Paketi seçeneklerinden oluşuyor ve işletmeler ihtiyaçları doğrultusunda bu paketlerden birisini seçebiliyor.

Eko-web Paket seçeneği com/net alan adı, 10 adet e-posta, 1 GB e-posta kapasitesi, sınırsız web alanı, sınırsız trafik, 7/24 destek hizmetlerini içeriyor. Pro-web Paketi ise 20 adet e-posta, 1 GB e-posta kapasitesi, sınırsız web alanı, sınırsız trafik, 7/24 destek yanında özel web sitesi tasarım desteği ve İngilizce web sitesi çeviri hizmetleri ile fark yaratıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç şunları söyledi: "Şubat ayında yasalaşan ve önümüzdeki yılın Temmuz ayında işletmelere web sitesi sahibi olma zorunluluğu getiren yeni Türk Ticaret Kanunu'nun bilgi toplumuna geçişte önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. Biz de Vodafone olarak avantajlı mobil iletişim hizmetlerimize web sitesi ve e-posta hizmetlerini ekleyerek, işletmelerin iş yapış şekillerini ve yurtdışına açılmalarını kolaylaştırıyoruz."

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 45

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın