| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

vCenter Operations ile yeni modeller sunuyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 17.04.2011, 11:51 Güncelleme Tarihi: 17.04.2011, 11:51
Etiketler:
vmware bulut bilişim bulut
VMware vCenter Operations ile yeni modeller sunuyor

; performans, kapasite ve konfigürasyon analitiğini akıllı sanal altyapılarla entegre ederek daha verimli hale getiriyor.

, dinamik sanal ve ortamlarında bilgiişlem bölümlerinin hizmet yönetimini kolaylaştıran ve otomasyonunu sağlayan yeni stratejisini ve çözümünü duyurdu. VMware vCenter Operations, kurumların bilgiişlem bölümlerini in çevikliğinden ve ekonomikliğinden yararlanacak şekilde dönüştürmelerine yardımcı oluyor.

Bulut bilişim bilgiişleme, kaynakların birden çok kaynak tarafından bir havuza toplanmasını, provizyon ve kapasitenin son derece dinamik olmasını ve konfigürasyonların gerektiğinde kolaylıkla değişebilmesini sağlayan tamamıyla farklı bir yaklaşım getiriyor. Statik bilgiişlem yığınları arasındaki dağınık süreçleri idare etmek amacıyla tasarlanan geleneksel yönetim araç ve süreçleri, bu yeni akıllı sanal ortamların hızlarına ayak uyduramıyor.

VMware vSphere® bugüne kadar binlerce şirketin kaynak dağılımı ve yük dengeleme gibi birçok çekirdek yönetim fonksiyonunu basitleştirmesine, bunları sanallaştırma platformunda kurmasına ve böylece veri merkezini dönüştürmesine yardımcı oldu. VMware'in yönetim stratejisi, performans, kapasite ve konfigürasyon yönetimini bütünleştirerek ve kurumların bir bulut ortamını işletebilecek otomasyon derecesine ulaşmalarını sağlamak için analitikten yararlanarak bilgiişlemi daha da kolaylaştırmak.

vCenter Operations Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

vCenter Operations; VMware'in geliştirdiği performans, kapasite ve konfigürasyon yönetim yeteneklerini içeren VMware vCenter Capacity IQ™, VMware vCenter Configuration Manager ve Integrien Alive™ gibi bir dizi ürün ve çözümden oluşuyor. vCenter Operations, VMware vSphere sanal ve fiziksel ortamlarını yöneten kurumların ihtiyaçlarını karşılamak üzere üç ayrı sürümle gelecek:

• vCenter Operations Standard, VMware vSphere sanallaştırılmış ve bulut ortamları için kapasite ve değişim bilinirliği ile performans yönetimi sunuyor.
• vCenter Operations Advanced, vCenter Operations, VMware vSphere ile sanallaştırılmış ve bulut ortamları için vCenter Operations Standard'ın performans yönetimine daha gelişmiş bir kapasite analitiği ve planlama ekliyor.
• vCenter Operations Enterprise, hem sanal hem fiziksel olmak üzere her iki ortam için performans, kapasite ve konfigürasyon yönetimi özellikleri sunuyor. Ayrıca kişiselleştirilebilir kontrol panelleri, akıllı uyarılar ve uygulama bilinirliği ile bilgiişlem bölümlerinin işini kolaylaştırıyor.
vCenter Operations'ın ilk sürümleri 2011'in birinci çeyreğinin sonuna doğru satış ekibi ve şirketin 25 binin üzerinde kanal ortağı aracılığı ile sanal makine başına 50 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 41

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın