| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

’da değişikliği

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 01.04.2011, 16:31 Güncelleme Tarihi: 01.04.2011, 16:33
Etiketler:
yönetim kurumsal Ceo acer
Acer’da CEO değişikliği

, görüş ayrılıkları nedeniyle ’larıyla yollarını ayırdığını duyurdu.

Teknoloji dünyasının önemli firmalarından olan , değişikliğine gidiyor. kuruluyla pek anlaşamadığı bilinen CEO, Gianfranco Lanci, yapılan görüşmelerden sonra istifa kararı aldı. Acer'ın duyurduğu kararın arkasında Lanci'nin yönetim kuruluyla uyuşmayan fikirlerinin "büyümenin, müşteri değeri yaratmanın, marka konumu geliştirmesinin, kaynak ödeneklerinin ve uygulama metodlarının" üzerine olduğu açıklandı.

Önümüzdeki süreçte yeni bir CEO bulunana kadar Yönetim Kurulu Başkanı JT Wang'ın şirkete liderlik edeceği duyurulurken bu süreçte global hedeflerinde pek bir değişiklik olmayacağı da açıklandı. Şimdilik görevinden ayrılan İtalyan CEO'nun yerine kimin geleceğine dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Bu CEO değişikliğinin şirketi nasıl etkileyeceğini önümüzdeki aylarda daha net bir şekilde görebilmek mümkün olacak.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

Socialmedian Socialmedian

Surat çok tanıdık geldi ya, yeni taşındığımız binadaki ismen tanımadığım komşulardan birine benziyor, adam CEO imiş meğer...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.04.2011 12:03
SELÇUK SELÇUK

ACER GİBİ BÜYÜK BİR FİRMANIN BAŞKENT ANKARA'DA SERVİS HİZMETİ OLMAYIP KARGOYLA İSTANBULA ARIZALI CİHAZ ÇAĞIRMASI SAATLERCE TELEFONDA BEKLEYİP KARŞINIZA BİR MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİN ÇIKMAMASI ÇOK BÜYÜK BİR AYIP. CEO MEO BUNLARIN ALAYI HİKAYE SADECE CEPLERİNİ DÜŞÜNÜYORLAR VE ÇALIŞTIKLARI ŞİRKETLER BUNLARIN YÜZÜNDEN MASKARA OLUYORLAR. MASANIN BAŞINDA ONA GEL BUNA GİT ONA OLMAZ BUNA OLUR DEMEKLE CEO OLUNMAZ. GELSİNLERDE ONLARA CEOLUK NASIL YAPILIR, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE FİRMA NASIL YÖNETİLİR ÖĞRETEYİM. CEO BOZUNTULARINA DUYURULUR. SELÇUK BAYRAK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.04.2011 10:02
ctberke ctberke

türkiyede çok tanınan bir marka değil ama avruğada sık kullanılıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 01.04.2011 17:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 36

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın