| Üye ol | 20 Ocak 2017,Cuma

’ı reddeden 25 milyar dolar eder mi?

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 18.03.2011, 11:34 Güncelleme Tarihi: 18.03.2011, 11:44
Etiketler:
groupon google para satınalma yatırım
Google’ı reddeden Groupon 25 milyar dolar eder mi?

Geçtiğimiz sene ’ı reddeden ’un değeri hızla artmaya devam ediyor.

Satılıp satılmayacağı konusunda uzunca bir süre tartışılan ve sonra da 'ın 6 milyar dolarlık teklifini geçtiğimiz yılın aralık ayında reddeden 'un değeri hızla artmaya devam ediyor. 500 farklı pazarda 70 milyon üyesi bulunan Groupon konuyla ilgili açıklama yapmaktan çekinse de Google'ı reddetmelerinden sonra değerinin hızla arttığı bilinen bir gerçekti. Ancak ulaşılan rakamlar biraz abartı gibi görünüyor.

Aralarında Starbucks'ın CEO'su olan Howard Schultz'un da firmasının bulunduğu firmaların Groupon'un halka arzından sonra yaptıkları yatırımlar ile baharda değerinin 15 milyar dolar olacağı konuşuluyordu. Şimdi ise Bloomberg'in haberine göre halka arzından sonra şirket, yıl içinde 25 milyar dolar değere ulaşacak. Groupon geçtiğimiz sene içerisinde 760 milyon dolar kazanmıştı.Facebook'un değerinin 65 milyar dolar olduğu düşünülürse bu rakamın biraz abartılı gözükmesi normal.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 26

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın