| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

2 ürününü gömüyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 15.03.2011, 15:15 Güncelleme Tarihi: 15.03.2011, 15:16
Etiketler:
microsoft live spaces windows zune
Microsoft 2 ürününü gömüyor

ve tarihe karışıyor.

, aldığı beklenmedik bir kararla ve ürünlerini bitirmeyi planlıyor. İkisi için de sebep son derece aşikar: kimsenin ilgi göstermiyor olması. Yaklaşık 5 sene önce "iPod killer" olması umularak piyasaya sürülen Microsoft imzalı multimedya oynatıcısı Zune'ün yeni modelleri olmayacak. Ancak yine de Windows Phone 7 ve Xbox 360, Zune uygulamalarını desteklemeyi sürdürecek. Toshiba tarafından Microsoft'a özel olarak geliştirilen cihaz, her yıl yenilenmişti ve en son modeli olan Zune HD bu yıl başında Kanada'da piyasaya sürülmüştü.

Microsoft'un son verdiği bir diğer tanıdık isim ise Windows Live Spaces. Kullanıcıların fotoğraflarını yüklemesine ve blog yazmasına izin veren Live Spaces'ta bulunan alanlar 16 Mart 2011'de kapatılacaktır. Konuyla ilgili bilgilendirme maili gönderen Microsoft, kullanıcıların alanlarındaki verileri kaybetmemek için 16 marta kadar WordPress'e taşımasını öneriyor, hatta nasıl yapılacağını anlatıyor. Microsoft'un Live Spaces'ı neden bu kadar kısa bir süre içerisinde aceleyle kapattığı bilinmese de Facebook'un gelişinden sonra çok az kişinin ilgi gösterdiği Live Spaces'ı kapatma kararı son derece normal bir gelişme olarak görülüyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 24

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın