| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

hizmete açıldı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 07.03.2011, 09:54 Güncelleme Tarihi: 07.03.2011, 10:07
Etiketler:
118 vodafone elazığ çağrı merkezi bilinmeyen numaralar
Vodafone Elazığ çağrı merkezi hizmete açıldı

Yeni bölgede yarattığı istihdamı orta vadede iki katına, toplam yatırımını ise 20 milyon TL’ye çıkartarak, hizmet sektöründe ’ın en büyük işverenlerinden biri olmayı hedefliyor.

Ülkemizde bugüne kadarki doğrudan yatırımları 10 milyar TL’yi aşan Türkiye, yatırımlarına ekonomik ve sosyal kalkınmada öncelikli bölgelerde istihdam yaratan projelerle devam ediyor.

Vodafone Türkiye’nin başarılı ve hızlı büyümesi ile artan abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan ’daki yeni , Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray’ın katılımıyla gerçekleşen törenle hizmete açıldı. Çağrı Merkezi’nin operasyonuna başlamasıyla birlikte ilk çağrıyı alan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, bir Vodafone abonesinin a ilişkin sorusunu yanıtlayarak, merkezin yüksek teknolojisini bizzat deneyimledi.

Elazığ Çağrı Merkezi’nin, yetkinlikleri ve yüksek teknoloji donanımı ile Vodafone Grubu içerisinde tüm dünyadaki Çağrı Merkezleri ve Müşteri Hizmetleri Operasyonları için model oluşturacak örnek bir merkez olması hedefleniyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 21

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın