| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

'den atağı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 31.01.2011, 16:31 Güncelleme Tarihi: 01.02.2011, 09:59
Etiketler:
hp bulut bilişim
HP'den bulut bilişim atağı

, duyurduğu yeniliklerde in güvenliği konusunda önemli adımlar atıyor.

, sağladığı ekstra güvenlik, kullanışlılık ve entegrasyon özellikleriyle dünyasındaki yeni çözümlerini duyurdu. HP'nin 7/24 Yaşayan Kurumlar teknoloji vizyonuna dayalı Karma Hizmet Sunumu (Hybrid Delivery) Bulut Bilişim çözümleri, özel sektör ve kamu sektöründe dijital dünyanın kapılarını aralayarak müşterilere ve vatandaşlara en gelişmiş BT hizmetlerinin en uygun maliyetlerle sunulmasını sağlıyor.

Karma Hizmet Sunumu'un en büyük özelliği ister özel sektör ister kamu sektörü olsun tüm işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veren esnek bir yapı olması. Çok çeşitli platform ve yazılımları destekleyen Karma Hizmet Sunumu, eski sistemlerin de yeni donanımlara entegre edilmesini sağlayarak maksimum büyümeye olanak tanıyor.

HP Profesyonel Hizmetler MEMA (Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika) Bölge Sorumlusu ve HP EMEA Bulut Bilişim Ekibi'nden Özgür Kayım, HP Karma Hizmet Sunumu ile ilgili açıklamasında, "Bulut Bilişim artık herkes için ana teknoloji olma yolunda ve bu yolu HP olarak müşterilerimizle birlikte biz döşüyoruz. HP, müşterilere bu dönüşümde yol göstermek için gerekli kurumsal deneyime, ürün çeşitliliğine ve küresel hizmet organizasyonuna sahip. Bulut Bilişim aynı zamanda HP'nin geleceğin 7/24 Yaşayan Kurumlarını bugünden yaratma stratejisinin de temelini oluşturmaktadır. Bulut Bilişimde sağladığımız ağ güvenliği, gelişmiş sanallaştırma, yazılım otomasyonu ve entegre web hizmetleriyle işletmelerde dijital dönüşümü tamamlıyoruz" dedi.

Bulut Bilişim web hizmetleri HP ile daha güvenli

HP Enterprise Cloud Services-Compute çözümü HP'nin en ileri teknoloji ürünü veri merkezlerini kullananlar için "özel bulut hizmetleri" sağlıyor. HP'nin Bulut Bilişim çözümleri veri merkezlerinde benzersiz bir performans, güvenlik ve gizlilik sunuyor. Bu çözümler gerek donanım gerek yazılım bazında hızlı kurulumla anında katma değer yaratıyor, yatırım getirisini artırıyor ve ölçeklenebilir sunucular ile veri depolama merkezleri sayesinde son derece güvenli, hesaplı bir BT seçeneği ortaya koyuyor.

Birleşik Altyapılar ile her ihtiyaca uygun çözümler

HP'nin modüler yapısıyla her türlü ihtiyaca cevap veren ölçeklenebilir ve iş kesintisine yol açmadan genişletilebilen Birleşik Altyapıları, yazılım otomasyonu desteği ile geleceğin dijital dönüşümünü tamamlamış işletmelerini yaratıyor. Yazılım otomasyonu iş süreçleri, iş zekası ve müşteri hizmetlerini tek potada birleştirerek müşterilere benzersiz BT hizmetleri sunuyor. Kullanıcıların yazılım ve donanımın karmaşık yanlarıyla uğraşmadan doğrudan kullanışlı BT hizmetleri aldığı bu uygulamalar, örneğin bir bankanın müşteri portföyünü tek ekrandan yönetmesini sağlayarak hizmetleri büyük ölçüde hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor.

HP CloudSystem bu açıdan özel, genel ve karma bulut bilişim hizmetlerinde en eksiksiz ve bütünleşik çözümleri sunuyor. HP CloudSystem, sistem ve uygulama entegrasyonunda HP Bulut Bilişim Hizmeti Otomasyonu yazılımını kullanıyor. HP Bulut Bilişim Hizmeti Otomasyonu güvenlik, yönetim ve uyumluluğu fiziksel ve sanal yapılarla birleştirerek enerji tüketimini azaltıyor. Bu sistem sektörde bir ilk olan HP Bulut Haritaları teknolojisinden yararlanarak sistem kaynaklarının hazır şablonlarla en yüksek verimlilikle kullanılmasını sağlıyor ve aynı zamanda, BT sistemlerinin sadece birkaç dakikada kurulabilmesini de beraberinde getiriyor.

Müşteri için doğru BT modeli

HP Bulut Keşif Atölyesi işletmelerin ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına uygun BT modellerini seçmelerine fırsat tanıyor. Bir veya iki gün süren atölye çalışması ile işletmelerin Bulut Bilişim ihtiyaçlarının belirlenmesinde çözüm geliştirme eğitimleri sunuluyor.

HP Finansal Hizmetler ise müşterilerin BT yenilikleriyle mali hedeflerini ve iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere en yeni teknolojilerden, en avantajlı şekilde yararlanmasına imkan tanıyor. HP Finansal Hizmetler, yatırım getirisinin hızlandırılması ve artırılması için en reel çözümleri sunuyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın