| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

başa dönüyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 21.01.2011, 14:44 Güncelleme Tarihi: 09.02.2011, 17:01
Etiketler:
larry page Ceo sergey brin google eric schmidt
Google başa dönüyor

'ın 10 yıl sonra aldığı değişikliği kararının sebebi ne?

İnternet denince birçok kişinin aklına ilk gelen firma olan , beklenmedik bir karar alarak değişikliğine gitmeye hazırlanıyor. 4 Nisan'da yapılacak olan değişimle , Google'ın başındaki 10 yılından sonra yerini 'e bırakmaya hazırlanıyor. Bu kararda etkili olanın ise Google'ın her ne kadar yüksek gelirlere sahip olmasına rağmen büyüme hızının yavaşlaması olduğu fikri yaygın. Schmidt, şimdiye kadar verilen kararlarda Google'ın kurucularından olan Larry Page ve ile eşit şekilde fikirlere başvurarak hareket edildiğini vurgulayarak bunun çok büyük bir değişim olmadığını vurguladı. Ayrıca Schmidt de yürütme başkanı olarak Google'daki işine devam etmesinin yanı sıra yeni CEO Page'e de danışmanlık yapacak.

Schmidt, blog adresinde yayınladığı "Bu yeni görevinde Larry, Google'ın teknolojisini ve iş vizyonunu dahice birleştireceğinden eminim. Geçtiğimiz 10 yıl boyunca Google'ın başında bulunduğum için çok gururluyum ve önümüzdeki 10 yılın Larry'nin yöneticiliğinde çok daha iyi geçeceğinden şüphem yok. Larry bence yönetimi ele almaya hazır." yazısıyla 4 Nisan'da CEO olacak olan iş arkadaşına olan güvenini bir kere daha vurguladı.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın