| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

’den lere karşılıksız

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 11.11.2015, 22:32 Güncelleme Tarihi: 11.11.2015, 22:38
Etiketler:
Turkcell girişimci destek maddi destek Turkcell Partner Network
Turkcell’den girişimcilere karşılıksız destek

Büyük hayalleri, küçük bütçeleri olan şirketlere maddi ve manevi ’den geldi

"Startup" olarak da adlandırılan şirketlerin sayısının son dönemde büyük oranda arttığını ve sıkıntısı yaşadıklarını gören Turkcell, yeni bir program geliştirdi. Turkcell Partner Adaylığı Programı sayesinde erken aşamadaki girişimler, 'in sunduğu girişim koçluğu, mentorluk, teknik altyapı ve finansman desteği gibi imkanlardan faydalanabiliyor.

Girişimcilerden hiçbir karşılık beklenmiyor

Bir nevi melek yatırımcılık yaparak girişimlerin sahip oldukları potansiyeli ortaya çıkaran Turkcell, 3–12 aylık süreçte sunduğu bu önemli destek için başvuran girişimcilerden hiçbir karşılık beklemiyor. Program kapsamında bu süreç içerisinde gelişim göstererek Turkcell ile partner olma yeterliliği elde eden girişimciler, Turkcell Partner Network ekosistemine kabul ediliyorlar. Bu iş birliği sayesinde sistemde yer alan kişi ve kurumlar, kendi ürün ve servislerini mobilize ederek Turkcell'in bireysel ve kurumsal müşterilerine ulaştırabiliyor. Turkcell ile yola çıkan iş ortakları yollarına farklı sektörlerden pek çok farklı şirketle çalışarak devam etme şansını yakalayabiliyorlar. Aday girişimciler, partner olamazlarsa da hiçbir şey kaybetmiyorlar. Çünkü Turkcell sağladığı desteği geri talep etmiyor, onlara hibe ediyor.

Sektörlerin yeni yıldızları Turkcell'le doğacak

Sermayesi yaratıcılık ve yenilikçilik olan erken aşamadaki teknoloji girişimleri, gerekli imkanlara sahip oldukları takdirde kendi yıldızlarını yaratabiliyorlar. Bu potansiyelin desteklenmesi gerektiğini düşünen Turkcell, başta telekomünikasyon ve iletişim, M2M/ IoT, bulut tabanlı çözümler, mobil ödeme, medya ve eğlence, topluluk oluşturma ve yönetme modelleri olmak üzere ürünlerini müşterileriyle buluşturmuş pek çok girişimin başvurusunu bekliyor. Turkcell'in sunduğu destek ve imkanlardan yararlanmak isteyen şirketler turkcellpartner.com üzerinden 9 Aralık tarihine kadar online başvuru yapılabiliyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kariyer Toplam kayıt: 229

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın