| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Türkiye Enterprise Ülke Müdürü oldu

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 07.10.2015, 21:35 Güncelleme Tarihi: 07.10.2015, 21:44
Etiketler:
huawei Serdar Yokuş atama kariyer Huawei Türkiye
Huawei Türkiye Enterprise Ülke Müdürü Serdar Yokuş oldu

2011 yılından bu yana Türkiye çatısı altında Satış Direktörü olarak görev yapan , Huawei Enterprise Ülke Müdürlüğü görevine atandı.

Huawei Türkiye, Enterprise Ülke Müdürü olarak Serdar Yokuş'u görevlendirdi. Yokuş, 2011 yılında, Huawei Türkiye'de Satış Direktörü olarak başladığı görevini bugüne dek sürdürdü. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümü mezunu olan , ine Empa'da, Satış Mühendisi olarak başladı. Sonrasında sırasıyla; Intertech'te Sistem ve Network Uzmanı; Vestel'de Sistem ve Network Mühendisi; Vestelnet'te IT Müdürü; Lucent Technologies'de Çözüm Danışmanı ve Teknoloji Müdürü, Intrakets'de Satış Geliştirme Müdürü; Alcatel - Lucent Türkiye'de Grup Satış Müdürü ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi; Datateknik'te Satış Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Serdar Yokuş, Enterprise Ürün Grubu Genel Müdürlüğü görevinde; satış, kanal yapısının yönetimi, satış sonrası servis, ticari, finans, çözüm yönetimi operasyonlarından sorumlu olacak.

Huawei Türkiye Enterprise Ülke Müdürü Serdar Yokuş yaptığı açıklamada; "Huawei Enterprise birimi olarak; son 4 senedeki hızlı gelişim ile kurumsal pazarda ilk 3'teki yerimizi aldık. Bu büyümenin sürdürülebilirliğini sağlamak için yeni dönemdeki önceliklerimiz, belirli sektörlerde sağlanan başarının tüm dikey pazarlara yaygınlığını sağlamak, iş ortaklarının çalışma etkinliğini arttırmak, pazara sunduğumuz ürün grup ve çeşitliliğini artırmak, iş süreçlerinin daha açık, basit, esnek ve verimli hale getirilmesini sağlamak, satış sonrası servis yetkinliğinin tüm Türkiye'ye yaygınlaşmasını sağlamak olacaktır. Bu planlama ile ana hedefimiz, kurumsal alanda Huawei Enterprise'ı lider konuma getirmektir" dedi.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kariyer Toplam kayıt: 223

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın