| Üye ol | 18 Ocak 2017,Çarş

Partners Fund'dan geliştiricilere 3 milyon dolar

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 04.05.2011, 11:33 Güncelleme Tarihi: 04.05.2011, 11:45
Etiketler:
blackberry app world blackberry playbook yarışma Blackberry devcon
BlackBerry Partners Fund'dan geliştiricilere 3 milyon dolar

Dördüncüsü duyurulan Partners Fund Developer Challenge'da dağıtılacak ödül belli oldu.

Partners Fund™ her yıl yapılan BlackBerry Partners Fund Developer Challenge'ın bu yıl dördüncüsünü duyurdu. BlackBerry® akıllı telefon ve ™ tablet uygulama geliştiricileri uygulamalarıyla katıldıkları lardan toplam 3 milyon dolar değerindeki ödüllerin sahibi olabilecek. Kazananlar Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa/Orta Doğu/Afrika ve Asya Pasifik olmak üzere dört global bölge arasından bölgesel bazda seçilecek.

Bu yılki etkinlik aşağıda belirtilen 3 yarışmayı kapsıyor:

• En iyi Adobe Flash®/AIR uygulaması

• BlackBerry PlayBook ve BlackBerry 6 üzerindeki en yenilikçi BlackBerry WebWorks™ uygulaması

• BBM™ Social Platform'unun kullanıldığı en fazla bağımlılık yapan sosyal uygulama

BlackBerry Partners Fund Yönetici Ortağı Kevin Talbot "BlackBerry Partners Fund Developer Challenge üç yıl önce BlackBerry uygulama geliştirici toplumu içerisindeki yenilikleri tanımak, ödüllendirmek ve kutlamak için yapılmaya başlandı. Etkinliğin şekli zaman içerisinde değişirken, odak noktamız her zaman dünya çevresinde insanların vazgeçemeyeceği uygulamaları açığa çıkarmak oldu" dedi ve sözlerine şöyle devam etti: "Bu yıl BlackBerry Partners Fund Developer Challenge'da BlackBerry PlayBook uygulamalarını kabul etmekten büyük heyecan duyuyoruz" diyerek devam etti.

Son Katılım Tarihi

Katılımcılar BlackBerry Partners Developer Challenge yarışmalarına hem yeni hem de daha önceden geliştirilmiş uygulamalarla katılabilecek. Challenge'a katılmak için, her yarışmanın kendi başvuru formunun doldurulması (formlara www.blackberrypartnersfund.com/submission sayfasından ulaşılabilir) ve aşağıda belirtilen tarihlerde teslim edilmesi gerekiyor.

• BlackBerry PlayBook için en iyi Flash/AIR mobil uygulaması – 28 Nisan 2011- 12 Ağustos 2011 arası kayıt yaptırılabilir

• BlackBerry PlayBook ve BlackBerry 6 üzerindeki en yenilikçi BlackBerry WebWorks uygulaması – 9 Mayıs 2011 – 26 Ağustos 2011 arası kayıt yaptırılabilir

• BBM Social Platform'unun kullanıldığı en fazla bağımlılık yapan sosyal uygulama – 2011 yaz sonuna kadar kayıt yaptırılabilir

Kayıt tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için Challenge sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Takdir Ödülleri

The BlackBerry Partners Fund Developer Challenge'a ek olarak bu sene BlackBerry Partners Fund, "Takdir Ödülleri" adı altında altı kategoride başvuru da kabul edecek. Kazananlar aşağıdaki sınıflandırma doğrultusunda seçilecek:

• Ajans veya ISV tarafından müşteri için geliştirilmiş en iyi B2C uygulaması

• En kullanışlı şirket uygulaması

• BlackBerry WebWorks platformunu kullanarak yapılan en iyi web sitesi dönüşümü

• Super Apps özelliklerinin en yaratıcı uyarlaması

• En iyi Performans sağlayanlar – Ödeme servisini ve/veya reklam servisini en yenilikçi şekilde kullanma

• Akademik – öğrenci veya öğretim üyeleri tarafından yaratılan en etkili uygulama

Juri ve Ödüller

2011 BlackBerry Partners Fund Developer'da kazananlar 18-20 Ekim tarihlerinde San Francisco'da yapılacak 2011 BlackBerry Developer Konferansında () tanıtılacak. Jüri üyeleri değerlendirmelerini kalite, yenilik, yaratıcılık ve en etkili kullanıcı deneyimi çerçevesinde yapacak.

Bu yılki dağıtılacak ödüllerin değeri geçen yılın yaklaşık iki katı olup 3 milyon dolar değerinde. Etkinlik dahilinde ayrıca her 3 yarışmanın ilk uygun 100 başvuru yapan uygulamacısı çeşitli ödüller kazanacak. Buna ek olarak, tüm bölgelerdeki yarışmalarda birinci ve ikinci gelen yarışmacılara çeşitli ödüller de verilecek.

Ödüller arasında 'de bir hafta, BlackBerry akıllı telefonları ve tabletleri, BlackBerry Alliance Program'a üyelik, BlackBerry aksesuarları, hediye kartları ve daha fazlası bulunuyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kariyer Toplam kayıt: 13

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın