| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

, 'ye geliyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 11.04.2011, 14:30 Güncelleme Tarihi: 11.04.2011, 14:32
Etiketler:
hp teknoloji tırı hp ayazağa kampüsü itü istanbul teknik üniversitesi
HP Teknoloji Tırı, İTÜ'ye geliyor

Tır, 14-15 Nisan 2011 tarihlerinde, Ayağaza Kampüsü’nde, ücretsiz olarak katılımcıların ziyaretine açılacak.

'nin, en yeni teknolojiyi, son donanımla birleştirdiği Teknoloji Tır'ı Türkiye'ye geliyor. HP, Intel ve Microsof'un katkılarıyla eğitim teknolojilerini tanıtmak üzere özel olarak tasarlanan 'Teknoloji Tırı'; Fransa, İngiltere, ispanya, Belçika, Hollanda, İtalya'dan sonra, 14- 15 Nisan 2011 tarihlerinde, 'nde, teknoloji meraklılarıyla buluşacak. HP'nin, Microsoft'un ve Intel'in demo ürünlerini sergileyeceği 'Üniversite Teknoloji Günleri' kapsamında, kariyer sohbetlerinden, ödüllü yarışmalara; mühendislik uygulamalarından, teknoloji seminerlerine kadar ziyaretçiler tüm aktivitelere ücretsiz olarak katılabilecek.

Teknoloji Tır'ı Türkiye'de

HP'nin koordinasyonu, Intel ve Microsoft'un katkıları ile dünyada 6 ülkeyi ve birçok farklı üniversiteyi dolaşan tırın yeni durağı Türkiye olacak. Bilişim sektörüne 20 yıldır hizmet veren HP tarafından, İstanbul Teknik Üniversitesi 'nde, 14- 15 Nisan 2011 tarihlerinde, gerçekleşecek 'Üniversite Teknoloji Günleri' günleri kapsamında, gerçekleşecek uygulamalardan herkes ücretsiz olarak faydalanabilecek.

"Üniversite Teknoloji Günleri" kapsamında; eğitim teknolojileri, mühendislik ve CAD/CAE uygulamaları, eğlence ve oyun teknolojileri, teknoloji seminerleri ve kariyer günleri etkinlikleri ziyaretçilerle buluşacak.

Eğitim Teknolojileri etkinliği bünyesinde, HP, Intel ve Microsoft'un eğitim teknolojilerinin tanıtımı için özel olarak tasarladığı "Teknoloji Tırı" uzman personel tarafından, katılımcılara sergilenen teknolojilerin tanıtımı yapılacak ve çeşitli demolar sergileyecek.

Mühendislik ve CAD/CAE Uygulamaları ile mühendislik ve CAD/CAE uygulamalarına yönelik ürün ve teknolojilerin tanıtımı ve demoları yine aynı tır bünyesinde gerçekleştirilecek.

Eğlence ve Oyun Teknolojileri kapsamında, özellikle öğrencilere yönelik olarak eğlence ve oyun teknolojileri konusunda tanıtımlar, eğlenceli etkinlikler ve yarışmalar düzenlenecek.

Teknoloji Seminerleri ile "Teknoloji Tırı" konsepti altında tanıtımı yapılan eğitim, mühendislik, CAD/CAE, eğlence ve oyun teknolojileri üzerine HP, Intel ve Microsoft uzmanları tarafından çeşitli seminerler düzenlenecek.

Kariyer Günlerinde bünyesinde, HP, Intel ve Microsoft firmalarının insan kaynakları bölümleri kariyer günleri kapsamında çeşitli etkinlikler organize edecek.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kariyer Toplam kayıt: 11

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın