| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

'da ve imkanı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 29.03.2011, 14:01 Güncelleme Tarihi: 29.03.2011, 14:02
Etiketler:
vodafone staj vodafone iş staj vodafone
Vodafone'da iş ve staj imkanı

Türkiye, üniversite öğrencilerine ve mezunlara imkanı tanıyan “Vodafone Discover All Stars” programı için başvurular 10 Nisan’a kadar sürüyor.

Üniversite öğrencilerine 'da deneyimi yaşayarak potansiyellerini keşfetme ve yeni mezunlara da dünya mobil iletişim devinde kariyerlerine başlangıç yapma olanağı sunan Vodafone Discover All Stars programına başvurular alınmaya başlandı. Discover All Stars programı kapsamında Vodafone, Genç Yetenek ve Yeni Mezun programlarını hayata geçiriyor. 10 Nisan'a kadar sürecek olan başvuru sürecinin ardından gerçekleştirilecek detaylı seçme sürecini başarıyla tamamlayıp Vodafone Discover All Stars Genç Yetenek Programı'na katılmaya hak kazanan öğrenciler Vodafone bünyesinde farklı bir tecrübesi yaşayacak. Vodafone Discover All Stars Yeni Mezun Programı'na kabul edilen gençler ise kariyerlerine Vodafone'da parlak bir başlangıç yapacaklar.

Vodafone Discover All Stars Genç Yetenek Programı

Bu yıl 4. kez düzenlenen Vodafone Discover All Stars Genç Yetenek Programı'na başvurular 10 Nisan'a kadar sürecek. Adaylarda üniversite 3. sınıf öğrencisi olma, akademik başarı, sosyal girişkenlik ve çok iyi derecede İngilizce bilme şartları aranıyor. Seçme ve yerleştirme sürecinden başarıyla geçen öğrenciler, Temmuz-Eylül döneminde Vodafone Türkiye bünyesinde farklı projelerde aktif olarak görev alacak. 3 aylık programın bitiminde yapılacak final yarışmasında birinciliği kazanan Genç Yetenek takımı, Vodafone'un faaliyet gösterdiği diğer ülkelerden birinde staj yapma şansını yakalayacak.

Program kapsamında, adayların üzerinde çalışacağı projelerin belirlenmesinin ve adaylarda aranacak yetkinliklerin netleşmesinin ardından başvurular özgeçmiş ve başvuru sırasında yöneltilen yetkinlik bazlı sorulara verilen yanıtlar üzerinden eleniyor. Olumlu değerlendirilen adaylar kişilik envanteri, analitik düşünme, sayısal beceri, durumsal karar alma gibi çeşitli testlere katılıyor. Testlerde başarılı olan adaylar yüz yüze mülakatlar ile yakından tanınıyor ve bir sonraki aşamaya katılmaya hak kazananlar Değerlendirme Merkezi'ne davet ediliyor. Burada grup tartışması ve bireysel sunumlarıyla kendilerini gösteren adaylar arasından seçilen başarılı adaylar son aşama olarak yöneticileri ile gerçekleştirilecek yetkinlik bazlı mülakata katılıyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın