| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

Üniversite öğrencilerine 'da

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 08.03.2011, 11:33 Güncelleme Tarihi: 08.03.2011, 17:57
Etiketler:
iş imkanı kariyer google
Üniversite öğrencilerine Google'da iş imkanı

Genç Ajanslar Akademisi ile Google’ın eğittiği üniversite öğrencileri KOBİ’lere internet reklamcılığını tanıtacak.

Türkiye'nin mart ve haziran ayları arasında 8 üniversitede yapacağı programda, üniversiteli gençleri internet reklamcılığı sektöründe daha etkili bir rol oynamak için teşvik ediyor. Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Zeynep İnanoğlu, konuyla ilgili olarak: "Tüm dünyada ve özellikle Türkiye'de hızla büyüyen internet reklamcılığı sektörü gençlerin ilgisini her geçen gün daha çok çekiyor ve dünyasının da bu alanda uzman genç girişimcilere ihtiyacı var. Google Genç Ajanslar Akademisi'yle gençlerimize bu sektörde başarılı aktörler olarak yer edinebilmeleri için gerekli bilgi ve becerileri kazandıracağız. Google Türkiye olarak Google bünyesinde bir ilk olan böylesine bir projeye imza atmaktan dolayı heyecanlıyız" açıklamalarını yaptı.

Google Genç Ajanslar Akademisi 3 kısımdan oluşuyor. Kampüslerde Google eğitmenleri tarafından verilecek olan ücretsiz Google AdWords Eğitimi, Google Genç Ajanslar Yarışması ve Google Genç Ajanslar Eğitim kampı olarak belirlenen kısımların sonunda katılımcılar en fazla 5 yerel KOBİ seçerek, internet reklamcılığı konusunda yardımcı olacaklar. Üniversiteli katılımcıların en başarılı olanları bir hafta sürecek olan Genç Ajanslar Eğitim Kampı'nda internet reklamcılığının esaslarını ileri düzeyde öğrenme şansını yakalayacak. 2011'de Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Konya Selçuk Üniversitesi'nden katılabilecek olan programın kapsamı 2012 yılında genişletilecek. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi Google Genç Ajanslar Akademisi web sitesinden erişilebilir.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

musa musa

enteresan

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 23.03.2011 21:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın