| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

lara da "yazıyor" özelliğini getiriyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 14.12.2015, 15:23 Güncelleme Tarihi: 14.12.2015, 15:35
Etiketler:
facebook özellik yorum yazıyor özelliği facebook özellik
Facebook yorumlara da

Son gelen bilgilere göre , yeni bir özelliği daha test ediyor.

2015'in son günlerine gelirken 'un çalışmalarını hızlandırdığını ve yeni lerini birer birer devreye soktuğunu görüyoruz. Son olarak bundan birkaç gün önce Facebook'un çevrimdışı yorum yapma özelliğini kullanıma sunmaya hazırlandığını sizlere aktarmıştık. Bugün ise Facebook'un test ettiği bir başka özellik ortaya çıktı.

Bugün ise Facebook'un bazı kullanıcılar için yorumlara "yazıyor" özelliğini kullanıma sunduğunu öğrendik. Bugün birçok kullanıcı artık ların altına da "yazıyor" bilgisinin eklendiğini belirtti. Görünüşe göre herhangi bir gönderinin altına herhangi birisi yorum yazmaya başladığında başkaları, "bir arkadaş bir yorum yazıyor" ifadesini görüyor. Böylelikle yorum atmadan önce bu kişinin yorumunu bekleyerek kendi yorumunu bundan sonra atabiliyor.

Öte yandan belirttiğimiz gibi bu özellik şu an sadece bazı kullanıcıların kullanımına sunulmuş durumda. Önümüzdeki günlerde bu özelliğin küresel olarak kullanıma sunulmasını beklediğimizi de söyleyelim.

Not olarak düşelim, kısa bir süre önce Facebook yetkilileri de bu özelliği test etmeye başladıklarını onayladılar.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 3828

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın