| Üye ol | 23 Ocak 2017,P.tesi

50 milyondan fazla işletme 'ta

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 10.12.2015, 17:59 Güncelleme Tarihi: 10.12.2015, 18:08
Etiketler:
facebook işletime sheryl sandberg Michael Sharon duyuru
50 milyondan fazla işletme Facebook'ta

50 milyondan fazla işletme, müşterileriyle Sayfalar üzerinden iletişime geçiyor

Facebook, dünya genelinde 50 milyondan fazla işletmenin, müşterileri ile iletişime geçmek için Facebook Sayfalarını kullandığını, aynı zamanda, bu sayfalarda her ay 2,5 milyar yorum yapıldığını açıkladı. Türkiye'de ise 'taki insanların yüzde 77'si bir KOBİ ile bağlantılı halde bulunuyor.

Facebook, işletmelerin Sayfaları üzerinden müşteri ilişkilerini yönetebilmesini kolaylaştırmak adına yeni özellikler de geliştirdi:

-Sayfa sahipleri için daha fazla iletişim kontrolü: Sayfalar artık "birkaç dakika içinde", "bir saat içinde", "birkaç saat içinde" veya "bir gün içinde" seçeneklerinden birini tercih ederek mesajlara cevap verme sürelerini belirleyebiliyor

-Gelen kutusunun yeni tasarımı ile müşteriler hakkında daha fazla bilgi: Sayfa sahipleri artık mesajlara daha hızlı bir şekilde müdahale edebiliyor ve iletişimi daha rahat yönetebiliyor.

-Yorumları daha kolay cevaplamak ve takip etmek için yeni bir araç: Yeni 'Hareketler' sekmesinin altında yer alan araç, yöneticilerin Sayfadaki yorumları takip etmesine ve cevaplamasına yardımcı oluyor.

Facebook Sayfalar Ürün Müdürü Michael Sharon konuyla ilgili olarak "İnsanlar şirketlere herhangi bir yerden, herhangi bir cihazla ulaşabiliyor. Bu doğrultuda Sayfalar için müşteri iletişimini kolaylaştıracak yeni araçlar sunuyoruz. Güçlü ilişkiler kurmanız ve işinizi büyütebilmeniz için, artık Sayfalardan hem herkese açık yorumlara, hem de özel mesajlara cevap vermek daha kolay."

Facebook COO'su Sheryl Sandberg ise, "KOBİ'lerin bir numaralı sorunu müşterilere ulaşmak. Facebook Sayfalar, şirket sahiplerinin yeni müşterilere ulaşmalarını ve var olan müşterileri ile iletişime geçmelerini sağlayarak dünya genelinde milyonlarca işletme için mobil çözümler sunuyor. Bu sayede işletmeler, müşterilerine oldukları yerde, yani mobilde ulaşabiliyor" şeklinde açıklama yaptı.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 3816

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın