| Üye ol | 16 Ocak 2017,P.tesi

'te 'da k izlenen 10 video!

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 09.12.2015, 11:21 Güncelleme Tarihi: 09.12.2015, 12:02
Etiketler:
youtube 2015 en çok izlenenler Youtube en çok izlenenler en çok izlenen videolar internet en ço Wiz Khalifa maroon 5
2015'te Youtube'da en çok izlenen 10 video!

Yılın "en"lerine ile devam ediyoruz. İşte bu yıl Youtube'da .

'in son ayı içerisindeyiz ve yavaş yavaş bu yılı da noktalıyoruz. 2015'in sonlarına gelirken sosyal ağlar ve platformlar birer birer "en"leri açıklıyorlar. Bu anlamda son olarak geçtiğimiz gün Spotify, 2015'te platformda k dinlenen müzikleri paylaşmıştı. Onun öncesinde de Twitter yılın en çok konuşulan olaylarını açıklamıştı. Şimdi ise , 2015 yılı içerisinde yüklenen ve ı paylaştı.

Geçtiğimiz yıla oranla video izleme süresini %60 arttırmayı başaran Youtube'ta bu yıl en çok Wiz Khalifa'nın See You Again isimli video klibi izlenmiş. 2015'in Nisan ayında yüklenen bu video, şu an 1.2 milyar izlenmeye ulaşmış durumda. Bu videonun ardından ise Maroon 5 - Sugar ve Major Lazer & DJ Snake's Lean On (feat. MØ) video klipleri geliyor. Bu videolardan biri 910 milyon, diğeri 875 milyon izlenmiş.

Top 10

Yukarıdaki gibi müziklerin kliplerinin zaten Youtube'ta çok fazla izlendiğini biliyorduk. Peki Youtube'da en çok izlenen ve müzik videosu-olmayan videolar hangileri? İşte 2015 yılında Youtube'a yüklenen ve müzik videosu-olmayan o videolar;

Bu anlamda en çok izlenen video Nisan ayında yüklenen Silento- Watch Me isimli dans performansı videosu olmuş. Video 116 milyon izlenme rakamına ulaşmış.

İkinci sırada ise Super Bowl TV reklamı olarak hazırlanan Clash of Clans :Revenge isimli video yer alıyor. Bu reklam filminde ünlü oyuncu Liam Neeson da bulunuyor. Videonun izlenme rakamı ise 83 milyon!

Üçüncü sırayı ise RomanAtwood ve müthiş plastik top şakası alıyor. Bu şaka videosu 56 milyon kez izlenmiş.

Dördüncü sırayı ise Ad Council'in yayınladığı "Love Has No Labels" isimli etkileyici video almış. Video 55.1 milyon kez izlenmiş.

Beşinci sırada ise Jimmy Fallon'ın The Tonight Show'unda Will Ferrell, Kevin Hart ve Jimmy Fallon'ın muhteşem performansı yer alıyor. Bu performans 54 milyon kez izlenmiş.

#Sayfa#

Altıncı sırayı ise Justin Bieber'ın James Corden'ın TV şovu için hazırladıkları karaoke performansı almış. Bu video Youtube'ta 43 milyon izlenmeye ulaşmış.

Yedinci sırayı ise The Slow Mo Guys'ın Temmuz ayında yayınladığı 6ft Man in 6ft Giant Water Balloon isimli video almış. Bu yüksek çözünürlüklü video 40 milyon izlenmeye ulaşmış.

Sekizinci sırada ise Calum Scott'ın İngiltere'nin yetenek yarışmasındaki performansı yer almış. Bu video Youtube'ta 38 milyon kez izlenmiş.

Evet dokuzuncu sırada ise gerçekten viral olan bir video yer alıyor. Tam 37.4 milyon kez izlenen bu videoda ise bir polis memurunun etkileyici "Shake it Off" performansını görüyoruz. Bu anları ise polis aracı iç kamerası kaydediyor.

Listenin sonunda ise şovmen Jimmy Kimmel'ın Başkan Barack Obama ile çektiği bir video yer alıyor. Bu video ise 34 milyon izlenme rakamına ulaşmış.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 3812

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın