| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

'ta artık sayfalar da lenebiliyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 12.05.2011, 16:31 Güncelleme Tarihi: 12.05.2011, 16:45
Etiketler:
facebook etiket yeni teknoloji fotoğraf
Facebook'ta artık sayfalar da etiketlenebiliyor

'a gelen yenilikle artık larda, beğendiğiniz sayfaları etikleyebilmek mümkün.

'a gelen bu yenilik bir hackathon ya da hackamonth neticesinde mi çıkmıştır bilemiyoruz. Ancak görünen o ki Facebook'ta reklam görmekten sıkılan kullanıcılar artık reklamları da kendileri yapacak. Nasıl mı? Piknikte çekilmiş olan bir ta mangalın üzerinde duran Fahrettinoğulları Sucukları ya da Öz Hakiki Kemal Plastik marka futbol topunu leyerek. Bir yerde görüp fotoğraf çektirdiğiniz ve hayranı olduğunuz bir sanatçının resmi Facebook sayfasını da fotoğrafınızda etiketleyebilmeniz de mümkün tabi.

Bu yenilikle beğendiğiniz bir sayfayı etiketlediğiniz fotoğraf, o sayfanın duvarında değil, fotoğraf sekmesinde görülebilecek. Hatta fotoğrafta bir sayfayı etiketleyebilmek için beğenmek zorunda da değilsiniz. Markaların kendi reklamını yapabilmesi için güzel bir fırsat olan bu yenilikte kullanıcıların sayfaları etiketleyip etiketlememesi ise tamamen kendi kararlarına kalıyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 106

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın