| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

ları para kazandıracak

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 06.05.2011, 10:02 Güncelleme Tarihi: 06.05.2011, 10:15
Etiketler:
facebook facebook kredi reklam facebook deals facebook credits
Facebook reklamları para kazandıracak

'ta oyunların içindeki lar sayesinde leri kazanmak mümkün.

Tasarımının sık sık değişeceğini daha önce de duyurulan Facebook, bu sefer de konusunda önemli bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Milyonlarca kullanıcısıyla dünyanın en aktif ve kalabalık sosyal ağı olan , haliyle tanıtıma ihtiyaç duyan şirketlerin de dikkatini çekiyordu. Ancak reklamları kullanıcıların daha çok dikkatini çekebilecek bir şekilde değiştirmeye kararlı görünen Facebook yöneticileri, bunu da başardı. Perşembe günü tanıtımı yapılan yeni reklamlar uygulamasıyla artık kullanıcılar reklamlar ile leri kazanabilecek.

Kredi kazandıran reklamlar CrowdStar, Digital Chocolate ve Zynga oyunlarında bulunuyor. Facebook'un bu yeni reklam sistemi için Sharethrough, SocialVibe, Epic Media ve SupersonicAds ile çalıştığı duyuruldu. Facebook kullanıcıları oyunlar sırasındaki reklamları izlediklerinde 10 cent değerindeki 1 Facebook Kredisini kazanmış olacak. Yeni gelen uygulaması ile Facebook Kredileri ürünler satın almak için kullanılabileceği için gerçek paradan pek bir farkı kalmıyor. Bu uygulamanın da ülkemizde devreye girmesinin de Facebook Deals ile birlikte olacak diye tahmin ediyoruz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 99

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın