| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

ve 'tan yeni teklifler

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 26.04.2011, 14:55 Güncelleme Tarihi: 26.04.2011, 17:08
Etiketler:
google offers facebook deals groupon facebook google
Google ve Facebook'tan yeni teklifler

'u satın alamayan , Offers'ı devreye sokarken da geri kalmak istemiyor.

, için yaptığı 6 milyar dolarlık teklifin reddedilmesinden sonra Groupon'a rakip olacak kendi servisini son derece hızlı bir şekilde devreye soktu. Şimdilik sadece Amerika'da kullanılabilen ve test aşamasında olan Offers'dan faydalanabilecek olan ilk şehirler Portland, New York ve San Francisco. Google'ın elindeki dev kullanıcı kitlesi düşünülecek olursa Groupon önümüzdeki aylarda 6 milyar dolarlık teklifi reddettiği için pişman olabilir. Çünkü bu alanda karşılarındaki tek rakip Google da değil. İnternetin en etkili isimlerinden birisi olan da bu işe girmeye kararlı.

Kullanıcıların etrafındaki fırsatları görmelerini ve faydalanmalarını sağlayan bir diğer uygulama da . Google'ın Offers servisi gibi Amerika'da test yayınına başlayan Facebook Deals, kullanıcılarının bir teklifi beğenmelerini, paylaşmalarını ya da satın almalarını sağlayacak. Ayrıca Facebook kullanıcıları bu fırsatlardan hem kredi kartlarıyla hem de Facebook Credits ile faydalanabilecek. Kullanıcılar, teklifleri bulundukları bölgeye göre alabilecekleri gibi bazen de Facebook anasayfalarında belirecek. Facebook Deals da yarından itibaren Amerika'da 5 eyalette devreye girecek. Bu iki dişli rakip karşısında Groupon'un ise nasıl bir strateji izleyeceğini şimdilik tahmin edebilmek pek mümkün değil.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 89

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın