| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

'a lık açtı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 26.04.2011, 15:52 Güncelleme Tarihi: 26.04.2011, 15:55
Etiketler:
mahkeme david fagin 1 dolar facebook dava
Facebook'a 1 dolarlık dava açtı

'in profili spam nedeniyle kapatılınca, Fagin konuyu ye taşıdı.

aleyhinde açılan lar hatırlanacak olursa Winklevoss Kardeşlerin açtığı dava ve Facebook'tan herkesi eklediktenn sonra hesabı kapatıldığı için dava açan kongre adayının davasından sonra bu sefer de lık bir dava ile karşı karşıya. AOL haber yazarı olan , geçtiğimiz şubat ayı içerisinde fazla kişiye arkadaşlık daveti yollamaktan spammer olarak görülmüş ve hesabı kapatılmıştı. Fagin ise sonrasında bununla ilgili bir yazı yazdı ve şimdi de Facebook'a 1 dolarlık bir dava açtı. Fagin, dava açmasındaki en büyük etkenin, Facebook destek ekibinden birisine doğrudan ulaşamaması olduğunu söylüyor.

Fagin konuyla ilgili olarak, "Tek sorun destek konusu da değil. Facebook, kendi koşullarına aykırı hareket ediyor. Bir yandan tanımadığınız kişilerle arkadaş olmamanızı söylerken, bir yandan da tanımadığınız onlarca insanı size tanıyor olabileceğiniz kişiler olarak gösterip eklemeniz için baskı yapıyor. Eğer sitedeki herkesin sadece tanıdığı kişilerle arkadaş olması gerekseydi, herkes spamci demektir." açıklamalarını yaptı. Bakalım Facebook'un bu 1 dolarlık davaya karşı tutumu nasıl olacak?
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

Muhittin Sönmez Muhittin Sönmez

Sugarberg versin bu arkadaşa 2 dolar:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.04.2011 10:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 89

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın