| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

: da lu paylaşım dönemi başlıyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 13.04.2011, 10:31 Güncelleme Tarihi: 13.04.2011, 11:17
Etiketler:
tout sosyal ağlar sosyal ağ twitter video facebook
Tout: sosyal ağlarda videolu paylaşım dönemi başlıyor

Sadece yazılı durumların için yeterli olmayacağı anlar için yeni çözüm lu anlık paylaşımlar.

ve 'ın interneti kasıp kavurduğu bu döneminde, olaya biraz da görsellik katmak son derece iyi bir fikir gibi görünüyor. da tam olarak bunu yapıyor. Şimdilik beta sürümü iPhone App Store'dan indirilebilen uygulama için görüntülü Twitter benzetmesini yapsak yanlış olmaz. Telefonunuzun kamerasını kendinize çeviriyorsunuz, söylemek istediklerinizi 15 saniyeye sığdırıyorsunuz ve tüm dünyaya haykırmış oluyorsunuz.

Şimdilik internetin dev ından birisi tarafından satın alınıp alınmayacağı belli olmayan Tout'un CEO'su Michael Downing, "Hayattaki bazı anlar sadece yazıyla anlatılamaz. Hayatta olan şeyleri 140 karakterin içerisine sığdırmaya çalışmak yerine Tout, her şeyi olduğu gibi renkleriyle ve sesleriyle yansıtıyor." diyerek projeyi daha net bir şekilde açıklıyor. Bakalım diğer büyük sosyal ağlarla hızla yaygınlaşmakta olan Tout arasında ne gibi bir bağ olacak.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 76

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın