| Üye ol | 20 Ocak 2017,Cuma

'de sıra halk oylamasında

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 11.04.2011, 14:26 Güncelleme Tarihi: 11.04.2011, 14:27
Etiketler:
altın örümcek tasarım web sitesi yapma web sitesi konsept tasarım yarışma
Altın Örümcek'de sıra halk oylamasında

Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 aynı zamanda halkoyuna sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Web Ödülleri'nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında yüksek puanı alan web siteleri belli oldu. Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 aynı zamanda halkoyuna sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

30 Nisan'a kadar sürecek jüri final değerlendirmesi ve halk oylaması sonucunda 35 kategoride Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri belirlenecek.

Finale kalan web sitelerini değerlendirmek ve halk oylamasına katılmak için www.altinorumcek.com web sitesine giriyorsunuz. Finale kalan web siteleri içerisinde destekleyeceğiniz web sitesine karar veriyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak desteklediğiniz web sitesinin Ref ID'sini yazıp 3969'a kısa mesaj yollamanız yeterli oluyor. Halk oylamasına SMS göndererek katılanlar aynı zamanda çeşitli hediyeler kazanma şansına da kavuşuyor.

SMS ile oylamaya katılanlar arasından iki yüzüncü kişi Sony DSC-W350 fotoğraf makinesi, altı yüzüncü kişi Navitech navigasyon cihazı, bininci kişi Sony Playstation 3, bin 500'üncü kişi Nokia E 72 cep telefonu, 2 bin 500'üncü kişi Sony MP3 Player, 3 bin 500'üncü kişi Toshiba harici hard disk, 5 bininci kişi Asus netbook kazanacak.

Kısaca Altın Örümcek

2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli juri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Türkiye'nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın