| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

, anlaşmasıyla tekrar açıldı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 01.04.2011, 14:14 Güncelleme Tarihi: 01.04.2011, 14:59
Etiketler:
müyap sansür müzik online müzik Turkcell fizy
Fizy, Turkcell anlaşmasıyla tekrar açıldı

%70'ini 'e satan , yayın hayatına devam etmesini manidar bir videoyla kutluyor.

Türkiye'nin popüler portalı olan , hatırlanacağı üzere karşılıklı açıklamalardan sonra kapanmıştı. Görünen o ki kapalı kaldığı süre boyunca tekrar açılabilmesi için tek çözüm yolunun 'le anlaşmak olduğunu fark eden Fizy, anlaşmaya imza atarak tekrar yayına döndü. Fizy'nin %70'ini satın alarak anlaştıklarını duyuran Turkcell, 2008 yılından itibaren yayında olan ve yaklaşık 1 milyon üyesi bulunan Fizy'nin tekrar aktif hale gelmesinde önemli rol oynadı.

Konuyla ilgili olarak Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayraktar, "Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de fiziki müzik pazarı giderek daralırken dijital müzik pazarı daha da büyüyor. Ancak bu büyüme ile birlikte korsan müzik oranı yüzde 95'lere ulaşmış durumda. Turkcell olarak 2005 yılından bu yana müzik sektörünün büyümesi ve korsana karşı mücadeleye öncülük ediyor, müzikseverlerin ve dijital müziğin yasal platformlarda kalması için büyük rol oynuyoruz. Böyle bir ortamda her gün yüzbinlerce kişinin şarkı dinlediği fizy.com'un müzikseverlere ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmesi bizim için önemliydi. Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi olarak "Daha fazla hayat" hedefiyle müşterilerimize dokunduğu tüm süreçlerde fark yaratma motivasyonumuzla Turkcell'in teknolojideki öncü desteğini fizy.com'a da vererek yeniden sevenlerine kavuşturduktan sonra önümüzdeki dönemde müzikseverlerin hayatını daha da kolaylaştıracak, en iyi müzik deneyimini yaşatacak yeni servisler sunacağımızın müjdesini verebilirim." dedi.

Bu arada daha önce de bakım süresince koydukları enteresan videolarla hatırladığımız Fizy, tekrar açılışlarını da Hababam Sınıfı filminden Kemal Sunal'ın Ne Haber şarkısını söylediği videoyla kutlamış. Bakalım Müyap'tan bu videoya da bir karşılık gelecek mi?

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ahmetfx ahmetfx // ANKARA

Fizy'nin Turkcell'e ait olduğunu daha yeni öğrendim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.01.2015 00:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın