| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

liselileri sever

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 12.03.2011, 13:53 Güncelleme Tarihi: 12.03.2011, 13:59
Etiketler:
sözlük cecece inci inci sözlük ekşi bozbaykuşlar dedeler anonymous
İnci Sözlük liselileri sever

#ygssorularicalindi'yi Trending Topics'de gören liselilerin yüreğine indi.

2009 yılının sonlarına doğru, 'ün kısıtlamacı tavrına bir tepki olarak kurulan Sözlük, o zamandan bu zamana yazdıklarıyla değil yaptıklarıyla gündeme geldi. İnternet ortamlarındaki pek çok geyiğin çıkış noktası olan artık en az ekşi sözlük kadar popüler. Fakat bir farkla, İnci takipçileri bunu açık açık söylemeyi pek de uygun bulmuyorlar.

"Adam haklı beyler!"i konuşma dilimize dahi katan, "açmayın " uyarısıyla kısaltılmış linkler konusunda paranoyak olmamızı sağlayan, "liseli beyler"i arkadaşlarımızı rencide etmek için kullandıran, içinde "inci" geçen cümle ve şiirleri iki kere okumamızı zoraki kılan İnci'nin son ziyareti Twitter'a oldu.

#ygssorularicalindi'yi Trending Topics'e taşıyan İnci Sözlük yazar ve okurları, o çok sevdikleri liselilerin yüreğine indirdi. Trending Topics'de #ygssorularicalindi'yi gören liseliler hakkında onlarca Tweet atıp durumun aslını öğrenmeye çalıştılar. Kısa sürede olayın bir ziyaret olduğu ortaya çıkınca da rahat bir nefes aldılar. Fakat olay o kadar büyüdü ki bazı TV kanalları konuyu flaş haber olarak bile verdi.

İnci yine sevdi kısacası.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

inci sözlük 1. nesil inci sözlük 1. nesil

in ci we trust

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.06.2011 12:18
dede dede

in ci we trust

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 13.03.2011 16:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 51

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın