| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

lar artık 'a emanet

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 02.03.2011, 10:45 Güncelleme Tarihi: 02.03.2011, 11:32
Etiketler:
yorum profil comment facebook
Yorumlar artık Facebook'a emanet

Artık girilen sitelerde doğrudan kendi iyle yapılabilecek.

'un hayatımızda ne kadar önemli bir yer tuttuğu artık herkesin kabul ettiği bir durum. Hatta yeni çıkan telefonlara sadece Facebook için bir tuş bile eklenebiliyor. Facebook da bu ilgiyi hak etmek için kullanıcılarının işlerini bir hayli kolaylaştırmıştı. Birçok siteye artık kullanıcı adı ve şifre yazarak kayıt olmak yerine "Facebook hesabı ile kaydol" diyerek uğraşmadan üye olunabiliyor. Şimdi artık da yapılabiliyor.

Yeni yorum sisteminde yorum yapılacak kısım otomatik olarak sizin bağlı olduğunuz Facebook adresinden bilgileri alıyor. Yorum yaparken de Facebook'ta kayıtlı olan gerçek adınız, soyadınız ve resminizle görünüyor. Ayrıca yorum yaparken altta beliren bir buton ile de yaptığınız yorumu isterseniz Facebook profilinizde gösterebiliyorsunuz. Eğer bir arkadaşınızın profilinde böyle bir yorum görürseniz de ona yaptığınız yorum aynı siteye de gönderiliyor. Yani arkadaşınızın bir sitede yaptığı yoruma sadece Facebook üzerinden cevap verebilmeniz mümkün.

Bu gelişim ilk bakışta Facebook'un internet tekeli olucakmış gibi bir izlenim uyandırabilir. Neticede bir sitede yapacağımız yorumu bile Facebook üzerinden göndermiş olacağız. Ancak diğer taraftan da faydalı bir yenilik olduğu kesin. Hem yorum yapmak için giriş yapmakla uğraşmayacağız, hem de başkalarını sinirlendirmekten hoşlanan ve "troll" olarak tabir edilen yumurcak kullanıcıların da işi biraz daha zorlaşmış olacak.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

Ultraslan Mustafa Ultraslan Mustafa

Bu özellik 2 yıldır vardı, farklı bir şeyler mi eklenmiş, anlamadım açıkçası?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 02.03.2011 11:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 44

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın