| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

’ta yeni özellik:

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 02.03.2011, 17:06 Güncelleme Tarihi: 02.03.2011, 17:10
Etiketler:
beluga mobil facebook grup mesajlaşma
Facebook’ta yeni özellik: grup mesajlaşma

, toplu mesajlaşma servisi olan ’yı satın aldı.

Sitelere eklenebilen profiliyle yorum yapma özelliğinden sonra şimdi de 'yı satın aldı. Böylelikle Facebook'un geleceğiyle ilgili de tahminler yapmak pek de zor olmuyor. servisi olan Beluga'da kullanıcılar kendi açtığı "pod"lara istedikleri kişileri davet ederek buradan anlık mesajlaşabiliyorlar.

Beluga'nın web sitesinden "Facebook ve Beluga şu anda arkadaş oldu" başlığıyla duyururken durumdan son derece memnun olduklarını da gizlemediler. Beluga'nın kurucuları olan Ben, Lucy ve Jon, sitelerinde yaptıkları açıklamalarında "Beluga'yı başlattığımızdan beri, kullanıcılarımızın heyecanlı olduğunu gördük ve olumlu geri dönüşler aldık. Şimdi grup mesajlaşma konusundaki vizyonumuzu Facebook ekibinin bir parçası olarak devam ettireceğimiz için çok heyecanlıyız. Facebook ve Beluga, yeni ve daha başarılı iletişim yolları bulmak için grup tecrübelerini birleştirecekler." sözleriyle duyurdular.

Herşey yeterince açık görünüyor. Kısa bir süre içerisinde Facebook'a bir grup mesajlaşma özelliği gelmesi kuvvetle muhtemel. Bu özelliğin mobil alanda daha çok etkili olması bekleniyor. Beluga iPhone ve Android işletim sistemlerinde yaygın bir uygulama. Yeni özelliğin ne zaman devreye gireceği bilinmiyor ancak Facebook kullanıcılarının da "pod"lar açıp ekledikleri kişilerle grup halinde mesajlaşabilmesinin çok uzak bir tarihe kalacağını sanmıyoruz.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 44

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın