| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

maçları ’dan canlı izlenecek

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 23.02.2011, 16:05 Güncelleme Tarihi: 23.02.2011, 16:12
Etiketler:
NBA youtube
NBA maçları YouTube’dan canlı izlenecek

’un girişimlerine bakılacak olursa önümüzdeki yıllarda internetten canlı maç izlemek mümkün olabilecek.

Türkiye'deki severler için en keyifsiz durumlardan birisi istedikleri maçları izleyememeleridir. Ancak görünen o ki önümüzdeki yıllarda bu durum değişebilir. Gelen duyumlara göre , NBA maçlarını canlı yayınlayabilmek için devreye girmeyi planlıyor. Arkasındaki Google desteği de göz önüne alınırsa bu çok da ütopik bir fikir gibi görünmüyor.

Disney ve TNT'nin NBA'in yayın haklarını elinde tuttuğu 8 senelik kontrat düşünülürse 2015-2016 sezonu sonuna kadar NBA maçlarını YouTube'da canlı izlemek pek mümkün olacakmış gibi gözükmüyor ancak YouTube'un da canlı maç yayını konusunda girişimleri olduğu da bir gerçek. YouTube şimdilik Hindistan'daki kriket maçlarını canlı yayınlıyor ve bu maçlarda toplamda 50 milyon kere izlendi. Bunun dışında Japonya'daki baseball maçlarını da canlı olmasa da 36 saat sonra baştan sona YouTube tarafından yayınlanıyor.

Google'ın YouTube üzerinden spora karşı bir ilgisi olduğu aşikar. Belki de önümüzdeki 10 yıl içerisinde televizyondan canlı maç izleme devri sona erecek ve spor severler cipslerini meşrubatlarını alıp bilgisayarlarının başına geçecekler.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 34

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın