| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

Gizli aşıklara takip uygulaması

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 22.02.2011, 14:44 Güncelleme Tarihi: 22.02.2011, 17:00
Etiketler:
ilişki durumu facebook
Gizli aşıklara Facebook takip uygulaması

Yeni uygulama ile arkadaşlarınızdan birisi nu değiştirdiğinde anında haberiniz olacak.

Karşı cinsten yeni biriyle tanışıldığında ve bir hoşlanma durumu varsa birçok kişinin ilk yapacağı şey tanışılan kişiyi gidip 'tan eklemek ve na bakmaktır. Böyle bir durumda alacağınız cevap "ilişkide" olursa insanın moralini biraz bozabilir. Ancak artık en azından ilişki durumunu değiştirdiği anda haberdar olmayı sağlayan bir uygulama var.

Dan Loewenherz'in geliştirdiği Breakup Notifier isimli uygulama ile arkadaşlarınızdan birisi ilişki durumunu değiştirdiğinde direk e-mail ile bildirim geliyor. Bunun için tek yapmanız gereken Breakup Notifier'ın sitesine giderek takibe almak istediğiniz kişileri seçmek ve sonra da sabırlı bir bekleyiş sürecine girmek. Loewenherz, diğer uygulamalarında da sizi kimin arkadaş listesinden çıkardığını öğrenmenize sağlıyor ancak bu uygulamalar ücretsiz değil.

İlk bakışta umutsuz aşıklar için güzel bir yöntem gibi görünse de yine de bir kişiyle diyalog içinde olarak bunları öğrenmek çok daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Ayrıca bir gün ümitle sevgilisinden ayrılmasını beklediğiniz kişinin ilişki durumunu "nişanlı" ya da "evli"ye çevirmesi ihtimalini de göz önüne almak lazım.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 33

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın