| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

: Kazara bütün resimlerinizi sildik, pardon

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 03.02.2011, 15:41 Güncelleme Tarihi: 05.02.2011, 13:24
Etiketler:
flickr
Flickr: Kazara bütün resimlerinizi sildik, pardon

’ın yaptığı bir hata 4000 adet fotoğrafın silinmesine yol açtı.

Sıkıntılı günler yaşayan Yahoo'nun sahibi olduğu Flicker, yaptığı bir hata ile kullanıcısını zor duruma soktu. Micro Wilhelm'in hesabı, bir hata sonucu silindi, içerisindeki 4000 fotoğrafla birlikte. Fotoğrafların yedeğini başka bir yerde de saklayan talihsiz kullanıcı resimlerini kaybetmekten kurtulmuş ancak diğer sitelerden verdiği bütün Flickr tabanlı fotoğraf linkleri artık kullanılmaz durumda.

Flickr ile irtibata geçen kullanıcının aldığı cevap ise daha da şaşırtıcıydı. Hesabının kazara silindiğini öğrenen Wilhelm, hesabının geri alınabileceğini ancak resimlerinin tamamen silindiğini öğrendi. Hatalarını düzeltmek için 4 yıl boyunca Pro hesap önerilen Wilhelm ise bunu yetersiz buldu. Kaybedilen resimlerin yedeklerinin olmaması ihtimali bile bu tutumunu son derece mantıklı gösteriyor. Flickr ise konuyla ilgili olarak getirdikleri yeni sistemlerin böyle bir olayın bir daha yaşanmasını engelleyeceğini duyurdu.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın