| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

’ta beğendikçe para kazandırın

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 26.01.2011, 09:44 Güncelleme Tarihi: 26.01.2011, 10:08
Etiketler:
facebook reklam
Facebook’ta beğendikçe para kazandırın

Getirilen yeni özellikler ile arkadaşlarınızın durumunu beğendikçe ’u zengin edeceğiz.

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan , kendisini ekonomik olarak geliştirecek yöntemlerin üzerine eğilmekten geri kalmıyor. Üstelik bu sefer lar sayfanın sağ tarafındaki dikkat çekmeyen yerlerinden ayrılıp sayfanın ortasındaki haber kaynağına yerleşecek. Facebook, bunun kullanıcıları rahatsız etmemesi için de uygulamaları ve arkadaşlarınızı kullanacak. Sponsorlu durumlar ile artık bir arkadaşınız Facebook Places ile anlaşmalı bir restoran, kafe ya da mağazaya giriş yaparak durumunu güncellediğinde bu yeni durum giriş yaptığı yerin logosuyla haber kaynağında bütün arkadaşlarına görünebilir olacak. Birçok kişinin de yeni yer tercihlerini arkadaşlarının olduğu yere göre yaptığı düşünülürse son derece etkili bir reklam yöntemi olduğunu kabul etmek lazım.

Diğer bir özellikte ise kullanacağınız uygulamalara isim veren firmalar devreye giriyor. Bu uygulamalardan birini kullanarak yapacağınız işlem firmanın ismiyle haber kaynağında görünecek. Bu uygulamalar ile de resim yüklemek gibi sıkça yapılan işler mümkün kılınırsa haber kaynağında birçok farklı firmanın logosuyla sık sık karşılaşmak kaçınılmaz olacak gibi görünüyor. Facebook'un CEO'su Michael Lazerow ise yaptığı "Markaların sosyal aksiyonlara dahil olabilmesi harika bir şey. Bu yenilikler markaların Facebook'taki yatırımlarını arttırırken kendileri de daha fark edilebilir ve güçlendirilmiş olur, yani harika bir fikir." Açıklamasıyla durumdan son derece memnun olduğunu açıkladı. Kullanıcılar, anasayfalarının marka logolarıyla dolacak olmasını nasıl karşılayacağı merakla beklenirken, Facebook, kullanıcılarını para kazanmak için en etkin yöntemleri aramaya devam ediyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

emirhan şahinli emirhan şahinli

nası kazancaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.09.2014 14:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın