| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

’dan 15.000$ ödüllü yarışma

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 20.01.2011, 09:39 Güncelleme Tarihi: 20.01.2011, 10:37
Etiketler:
garfield google evan lysachek whoopie goldberg doodle jim davis
Google’dan 15.000$ ödüllü yarışma

, çocuklar için düzenlediği yarışmayla yeni ’ını arıyor.

Özel gün ve haftalarda 'ın logosu üzerinde konuyla ilgili eklemeler yapılarak hazırlanan 'lara artık aşinayız. Bu sefer Doodle tasarlama sırası çocuklarda. 4. geleneksel "Doodle 4 Google" (Google için Doodle'layın) yarışmasına 6 ile 12 yaşları arasındaki çocuklar katılabilecek. Çocukların yapması gereken ise çok basit. Boya kalemlerini alıp "Bir gün yapmak istediğim şey …" konulu bir Doodle hazırlayıp Google'a yollamak. , kaykayçı Evan Lysacek ve 'ın yaratıcısı 'ten oluşan jüri tarafından belirlenecek 40 çocuk New York'a götürülecek ve yaptıkları Doodle'lar Whitney Amerikan Sanatlar Müzesi'nde sergilenecek.

Halkla ilişkiler konusunda son derece başarılı olan Google, daha önce de okullara bağış yapmasıyla ve düzenlediği yarışmalarla marka ismini çocukların aklına yerleştirmeye son derece kararlı gibi görünüyor. Amerika'da bulunan çocuklardan bir çoğu şimdiden Google'ı hem başarılı bir arama motoru olarak biliyor hem de firmayla ilgili son derece iyi izlenimlere sahip.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İnternet Toplam kayıt: 11

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın