| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

, Panda Virtual GateDefender Perfoma'yı duyurdu

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 26.05.2011, 09:55 Güncelleme Tarihi: 26.05.2011, 09:58
Etiketler:
panda security avtürk panda virtual gatedefender perfroma vmware güvenlik
Panda Security, Panda Virtual GateDefender Perfoma'yı duyurdu

Türkiye distribütörü ’ün ürün müdürü Okan Horasan, Panda Virtual GateDefender Performa’nın, geleneksel çözümlere göre büyük ölçüde maliyet avantajı sağladığını duyurdu.

Bu çözüm, hibrit bulut güvenliği sayesinde, bütün internet tabanlı zararlılara ve istenmeyen postalara karşı gerçek zamanlı koruma sağlayadığını belirten Horasan aynı zamanda verimsiz ya da potansiyel tehdit içeren web aktivitelerini de engelleyerek koruma kapasitesini arttırdığını ve kaynak kullanımını azalttığını söyledi.

Efektif bir şekilde sanallaştırılmış çevrelerini kullanıcılarının altyapısına entegre ederek en iyi korumayı optimum fiyata sağlar.

Kolay yüklenimi ve yönetimi sayesinde kullanıcılara; verileri üzerinde, web aktiviteleri üzerinde, çalışan verimliliğinde ve iş kaynaklarında kontrol imkanı sağlayan bu çözüm, 50-10000 kullanıcı arası şirketler için ideal bir çözümdür.

Panda Virtual GateDefender Performa çözümünü kullandığı hibrit bulut yapısı, özel bir ağ üzerinde ürüne servis sağlayan özel bulutla, hem küresel ağa hem de özel buluta servis sağlayan genel bulutun birleşimidir(Collective Intelligence). Bu sayede kullanıcılar,Collective Intelligence ile gerçekleştirilen gerçek zamanlı bağlantı sayesinde bulutun bütün bilgi potansiyelinden yararlanabilirler. Bu otomatik sistem; tarayarak, analiz ederek ve sınıflandırarak Panda antimalware laboratuvarlarına her gün gelen 73.000 yeni zararlı çeşidinin %99,4'ünü tespit edebiliyor.

Firmalara, log ve registry dosyalarını da kapsayan, veriler üzerinde, performansı düşürmeden, tam kontrol veren hibrit bulutun geliştirilmesi ağ güvenliğinde kayda değer bir adım atılmasını sağladı.

Panda Virtual GateDefender Performa sanallaştırılmış ortamların operasyonel amaçlarını, başarabilen tek SCM(Security Content Management) çözümüdür.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güvenlik Toplam kayıt: 47

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın