| Üye ol | 17 Ocak 2017,Salı

’ne gideceklerin bileti ile ‘’te olacak

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 15.12.2015, 18:31 Güncelleme Tarihi: 15.12.2015, 18:34
Etiketler:
Turkcell Sakıp Sabancı Müzesi müze işbirliği cep
Sakıp Sabancı Müzesi’ne gideceklerin bileti Turkcell ile ‘cep’te olacak

ve S.Ü. ile geliştirilen “Biletim te” hizmeti sayesinde ziyaretçiler yi, gişe sırası beklemeden kolaylıkla gezebiliyor.

Özellikle sanat alanındaki etkinlikleri ile adından söz ettiren S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi'nin Turkcell ile gerçekleştirdiği modern cilik anlayışını yeni bir boyuta taşıyor. Sanatseverlere mobil bilet seçeneği sunan "Biletim Cepte", 'nde yer alan sergilere ve etkinliklere özel teslimat noktalarına gitmeden ve kuyruk beklemek zorunda kalmadan erişim sağlıyor.

SMS kodunu okutmak yeterli

Sakıp Sabancı Müzesi'ndeki etkinlik ve sergiler için Biletix.com'dan satın alınan biletler, kullanıcının "Biletim Cepte" teslimat türünü tercih etmesi halinde telefonuna SMS olarak geliyor. Sakıp Sabancı Müzesi'ne girmek için gelen SMS kodunu müzede okutmak yeterli oluyor. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen Biletim Cepte servisinden tüm operatörlerin aboneleri yararlanabiliyor. Sakıp Sabancı Müzesi'nin sanat ve teknoloji alanında başlattığı projelerin gelişimi açısından çok önemli olan bu işbirliğiyle, sanat dünyasına hızlı bir geçiş sağlanıyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 7742

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın