| Üye ol | 17 Ocak 2017,Salı

International'a "" lerinden iki ödül

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 13.12.2015, 12:33 Güncelleme Tarihi: 13.12.2015, 13:04
Etiketler:
Türk Telekom Türk Telekom International ödül Global Carrier Cengiz Öztelcan
Türk Telekom International'a

Grup şirketi ’ın başarıları uluslararası arenada ses getirmeye devam ediyor.

Grubu şirketlerinden Türk Telekom International (TTI), uluslararası toptan telekomünikasyon hizmetleri alanında küresel çapta en prestijli organizasyonu kabul edilen Global Carrier Awards'ta (Küresel Taşıyıcı Ödülleri), 2013 ve 2014'ün ardından 2015'te de "Doğu Avrupa'nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı" ödülüne layık görüldü.

Türk Telekom International (TTI), geniş bir coğrafyayı kapsayan hizmet ağı, uçtan uca çözüm sunma kültürü ve müşteri merkezli yaklaşımı ile aynı zamanda "En İyi Satış Ekibi Ödülü"nün de sahibi oldu.

'ın Doğu Avrupa'nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı ödülüne layık görülmesinde şirketin 2015'te uyguladığı inovatif ve vizyoner gelişim stratejilerinin yanı sıra Merkez ve Doğu Avrupa'daki toptan telekom pazarında göstermiş olduğu başarılı performans da etkili oldu.

Paris'te gerçekleştirilen ödül töreninde Türk Telekom International adına ödülleri şirketin Genel Müdürü Cengiz Öztelcan aldı. Törende yaptığı konuşmada, Türk Telekom International'ın son üç yıldır Doğu Avrupa'nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı seçilmesinin tesadüfi bir başarı olmadığını dile getiren Öztelcan sözlerine şöyle devam etti: "Doğu Avrupa'nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı seçilen şirketimizin ayrıca "En İyi Satış Ekibi" ödülünü de almış olması, müşterilerimizin şirketimize duyduğu güveni de doğruluyor. Satış ekibimiz, her yıl artan bir ivme ile rakamlarımızı artırırken, yeni pazarlara açılmamıza da öncülük ediyor."

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 7726

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın