| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

, çocuklara ilham kaynağı olacak!

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 13.12.2015, 13:59 Güncelleme Tarihi: 13.12.2015, 14:15
Etiketler:
suriye mülteci fransa steve jobs banksy
Steve Jobs, mülteci çocuklara ilham kaynağı olacak!

Bir sokak sanatçısı olan , olarak resmetti.

Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Apple'ın efsanevi kurucusu Steve Jobs'ın biyolojik babası li bir göçmen olan Abdülfetah Candali'ydi. Bu durumun şu an 'nın Kaley bölgesindeki kampında bulunan özellikle çocuklara bir ilham kaynağı olabileceğini düşünen ünlü sokak sanatçısı Banksy, etkileyici bir çalışma ile karşımıza çıktı.

, 'ı bir mülteci duvarına, sırtında eşyalarıyla bir göçmen olarak resmetti. "Suriyeli bir sığınmacının oğlu: Steve Jobs..." notuyla...

Bilindiği üzere mültecilerin batı ekonomileri üzerinde bir yük olduğu algısı bulunuyor. Banksy, bu algıyı yıkmak ve imkan verildiğinde bir mülteci çocuğun birçok ülkenin gelirinden daha çok gelir elde etmeyi başaran bir şirket yaratabileceğini herkese hatırlatmak istemiş.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

xz5 xz5

Bu ne pehriz, bu ne lahana turşusu. Hiç sevimli değilsin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 14.12.2015 15:31
Mustafa Mustafa

Bill gates servetinin büyük bölümünü hersene ihtiyacı olanlara vermek için bir yardım kuruluşu kurdu. Onu değilde her özürlü yerine park eden devlete vergi vermemek için geçici plaka ile dolaşan ve kendi kızını bile kabullenmeyen hatta müşterilerini ucuz malı yüksek fiyata kakalayan birinin böyle bir projede kullanılması dahiyane bir fikir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 13.12.2015 17:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 7726

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın