| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Odaklanma sorununa kafa bantlı çözüm

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 17.05.2013, 12:58 Güncelleme Tarihi: 17.05.2013, 12:59
Etiketler:
Los Angeles Amerika melon melon kickstarter kafa bandı melon kafa bandı konsantrasyon odaklanma problemi verimli çalışma
Odaklanma sorununa kafa bantlı çözüm

kökenli bir şirket beyin dalgalarıyla size yeni bir hayat sunacağını söylüyor

Burçin Aygün

Los Angeles manşeili adlı bir şirketin adım attığı proje, unutkanlık, odaklanma problemi çekenler ve çok daha verimli çalışıp, kendini analiz ederek hayatına yeni bir yön vermek isteyenler için büyük önem arz ediyor. Yine Melon adı verilen bu çalışmanın özü tıp sektöründe de sürekli karşımıza çıkan EEG'yi hayatımızı daha kaliteli hale getirmek için kullanacak. Sıradan bir kafa bandı olarak görünen Melon bu dalgalar sayesinde tüm beyin içi işlemlerini takip edip, raporlayacak.

Kullandığınız süreçte hangi işi yaparken ne hissediyorsunuz, hangi mekanda daha huzurlusunuz, ne yaparsanız daha çabuk odaklanabiliyorsunuz ya da ne gibi etkenler sizin konsantrasyonunuzu bozuyor, bunları takip etmek artık onun işi olacak. Kickstarter projesi olarak başlayan çalışma bağış sürecinin bitişine 27 gün kalmasına rağmen şimdiden hedefini tutturmuş durumda. Akıllı cihazlar için hazırlanan bir uygulamayla birlikte size özel egzersizler de yaptıracak olan Melon, eğer vaad ettiklerini yerine getirebilirse, daha başarılı ve huzurlu bir yaşam bizleri bekliyor demektir.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 3053

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın