| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

de üretiyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 21.05.2011, 13:36 Güncelleme Tarihi: 21.05.2011, 13:46
Etiketler:
elektronik imza tbb türkiye barolar birliği
TBB de elektronik imza üretiyor

() ile TSK ELELE Vakfı`nın bir kuruluşu olan TürkTrust arasındaki işbirliğiyle TBB bünyesinde üretimi başladı.

'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye'de TÜBİTAK dışında 3 özel şirket tarafından üretimi yapılan , ilk defa kamu niteliğindeki meslek kuruluşu olarak TBB tarafından üretiliyor. Elektronik imza üretiminden elde edilen gelir, TBB tarafından barolara kaynak olarak aktarılırken TürkTrust aracılığıyla da gazilerin bakım, tedavi ve rehabilitasyonu için kullanılacak.

Açıklamaya göre, TBB Başkanı Ahsen Coşar, elektronik imza üretiminin hizmete girmesine ilişkin yaptığı açıklamada, kamu niteliğindeki meslek kuruluşu olarak ilk defa alt kök hizmetini yerine getirdiklerini söyledi. Coşar, şunları kaydetti:

''Bu Türkiye'deki 78 baroya, avukat meslektaşlarımıza sunulmuş çok önemli bir hizmet, bu yönüyle çok sevindirici. Aynı zamanda bu elektronik imzadan elde ettiğimiz gelirin önemli bir kısmını Türkiye'deki barolara kaynak olarak da aktarıyoruz, bu yönüyle sevindirici. Bir de TürkTrust ile yaptığımız bu işbirliğinin bir başka anlamlı tarafı daha var. TSK ELELE Vakfı'nın bir kuruluşu, gazilere de hizmet götüren bir kuruluş. Dolayısıyla burada üretip pazarlayacağımız elektronik imzadan elde edilen gelirle gazilere de aynı zamanda katkı sağlamış olacağız. Manevi yönüyle bu da güzel bizim için.''

Kaynak: AA

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 244

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın