| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

: 'ı karalamadık

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 14.05.2011, 08:00 Güncelleme Tarihi: 14.05.2011, 12:00
Etiketler:
facebook google karalama kampanyası burson-marsteller
Facebook: Google'ı karalamadık

, ile ilgili yürüttüğü iddialarına, böyle bir kampanya yürütmeyi düşünmedikleri, bu yönde bir girişimde bulunmadıkları açıklamasıyla karşılık verdi.

Facebook'un Google'a karşı yürüttüğü iddia edilen karalama kampanyasına cevap gecikmedi. 'tan '' yürüttüğümüz iddialarına cevaben açıklama'' başlığıyla yapılan duyuruda şu görüşlere yer verildi: ''Kesinlikle bir karalama kampanyası yürütmeyi düşünmedik ve bu yönde bir girişimde bulunmadık. Amacımız, insanların Facebook hesaplarından ya da aldıkları diğer hizmetlerden edinilen bilgilerin Google Social Circles için kullanılmasını onaylamadığının üçüncü kuruluşlar tarafından da teyit edilmesiydi ki nitekim biz de bu amaçla bilgi kullanımını ve teminini onaylamıyoruz.

'den bu konuya dikkat çekmesini ve bunu yaparken tüm medya kuruluşları ve analistler tarafından bağımsız olarak teyit edilebilecek halka açık bilgileri kullanmasını istedik. Bunlar ciddi meseleler ve biz bu konuları ciddi ve şeffaf bir biçimde kamuoyuyla paylaşmalıydık.'' Çeşitli haberlerde Facebook'un, halkla ilişkiler şirketi Burson-Marsteller ile anlaşarak Google'a karşı karalama kampanyası yürüttüğü iddiaları yer almıştı.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 219

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın