| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

, şimdi de gözünü 'a dikti

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 02.05.2011, 17:26 Güncelleme Tarihi: 02.05.2011, 17:35
Etiketler:
hacker iran anonymous hacking hack
Anonymous, şimdi de gözünü İran'a dikti

'da yaşanan olaylar, internetin "tivist" grubu 'u harekete geçirdi.

İlk olarak WikiLeaks'e karşı yaptırımlarda bulunan siteleri çökertmeleriyle dikkat çeken ve bilgi akışını kısıtlayan herkesin karşılarında olduklarını duyuran , son olarak PlayStation'a karşı yaptığı eylemle dikkatleri üzerine çekmişti. Daha önce de Mısır hükümetine siber saldırılarda bulunan ve kendilerini "tivist" olarak adlandıran Anonymous, bu sefer yayınladıkları video ile yeni hedeflerinin olduğunu duyurdu. Görünen o ki önümüzdeki günlerde İran Hükümeti'ne ait bazı siteler çökecek.

Yayınladıkları videoda hükümete karşı eylemlerini sürdüren halka desteğini açıkça dile getiren Anonymous, yayınladıkları videoda "İran'ın şu an iktidarı elinde bulunduranların yüzünden çok acı çektiğini görüyoruz. Hükümetiniz sizi susturmaya çalışıyor. İran Halkı, haklarınız size aittir. Konuşma özgürlüğü, özgür basın ve güven içinde yaşama hakkına sahipsiniz. Korkmadan özgürce yaşama hakkına sahipsiniz. Uluslarası İşçi Bayramının şafağından itibaren Anonymous, sizinle birliktedir." mesajını verdi. Anonymous'un DoS saldırıları dışında birşey yapıp yapmayacağı şimdilik bilinmiyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 187

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın