| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

, ve rekabetinde Google güldü

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 22.04.2011, 13:55 Güncelleme Tarihi: 22.04.2011, 14:07
Etiketler:
wikileaks wael ghonim mısır time google mark zuckerberg facebook Julian Assange
Google, Wikileaks ve Facebook rekabetinde Google güldü

dergisinin seçtiği dünyanın en etkili isimleri listesinde bize hiç de yabancı olmayan 3 isim bulunuyor.

Dünyanın en prestijli dergileri arasında gösterilen dergisinin dünyanın en etkili isimleri listesi, internet dünyasının da alışık olduğu birçok kişiye ev sahipliği yaptı. Mısır'da yaşanan olaylar sırasında kendisinden haber alınamayan, sonrasında da 11 günlük göz altı süresinden sonra serbest bırakılan 'ın Orta Doğu pazarlama müdürü , 2011'in en etkili kişileri listesinde ilk sırayı aldı.

Listedeki diğer isimler arasında ise sızdırılan bilgilerle dünyanın gündemini uzunca bir süre meşgul eden 'in kurucusu dokuzuncu sırada yer aldı. Hergün birkaç saatimizi ayırmazsak rahat edemediğimiz dünyanın en büyük sosyalleşme sitesi olan 'un kurucusu ise listede 6. sırayı aldı.

Derginin sıralamasında ikinci Nobel ekonomi ödüllü Amerikalı ekonomist Joseph Stiglitz olurken, Wikileaks sitesinin kurucusu Julian Assange, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in hemen ardından dokuzuncu sırada yer aldı. Oskarlı "Zoraki Kral" filminin başrol oyuncusu Colin Firth listede 12. oldu.

Time'ın 2011'in en etkili kişiler listesinde, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy 32. sırayla, 86. olan Amerikan Başkanı Barack Obama'nın çok önünde yer aldı. Michelle Obama ise listede 22. oldu. Fransız sağcı parti Ulusal Cephe'nin Başkanı Marine Le Pen 71. sırada yer alırken, Avrupa Merkez Bankası'nın Başkanı Jean-Claude Trichet 38. oldu. Kanadalı genç şarkıcı Justin Bieber ise 39. sırada yer buldu. Time'ın sıralamasında Muammer Kaddafi'nin oğullarından Seyfi El İslam 47., şarkıcı ve şair Patti Smith 100. oldu.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 163

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın