| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Ulusal Bilişim si ay sonunda 'de

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 14.04.2011, 15:06 Güncelleme Tarihi: 14.04.2011, 15:24
Etiketler:
kongre kayseri ulusal bilişim kongresi kayseri erciyes üniversitesi
Ulusal Bilişim Kongresi ay sonunda Kayseri'de

Erciyes Üniversitesi Bilişim Kulübü'nün düzenlediği Bilişim si'nde kalabalık ve nitelikli bir konuşmacı listesi mevcut.

Nisan ayının sonunda 'de, Erciyes Üniversitesi Bilişim Kulübü tarafından organize edilen Ulusal Bilişim si düzenlenecek. "Bilişimle Kalkınma" başlığıyla açılacak olan kongreye Türkiye'nin bilişim devlerinin yanısıra basın mensupları, üniversite rektörleri ve tabii ki öğrenciler katılacak. Teknokulis olarak yerimizi alacağımız kongreye takipçilerimizin de eğer imkanları varsa katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Bilişim Kulübü'nün evsahipliği yapacağı kongrede İletişim sektöründe bilişimin önemi, Bilişimin kalkınmadaki rolü, Bilişimin ülkemizdeki ve lokal olarak bölgemizdeki önemi, Kayseri'nin bilişime verdiği değer, Oyun sektörüne genel bakış, IPV4 den IPV6'ya geçiş çalışmaları, Bilişim Güvenliği, Microsoft ve üniversite işbirliği, Mobil hayat, Sağlık alanındaki bilişim uygulamarı ve kullanımı, Siber savaşlar, Savunma sektörü, Eğitimde kullanılan bilişim teknolojileri, Binalardaki akıllı sistemler ve uygulamaları, Özgür yazılım ve daha bir çok konu ele alınacak.

Daha fazla bilgi için www.bilisimkongresi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 148

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın