| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

En yaratıcı tezahüratı bulan ini sahada izler

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 09.04.2011, 11:15 Güncelleme Tarihi: 09.04.2011, 11:15
Etiketler:
şampiyonlar ligi xperia sony futbol yarışma final
En yaratıcı tezahüratı bulan Şampiyonlar Ligi finalini sahada izler

Ericsson için en yaratıcı tezahüratı bulan 28 Mayıs’taki inde tribündeki yerini alacak.

Ericsson, klüpler bazında un en prestijli organizasyonu sayılan ine götürüyor. Bunun için tek yapmanız gereken ise Sony Ericsson'un "En Yaratıcı Tezahürat sına" katılmak. 15 Nisan'a kadar Sony Ericsson için en yaratıcı tezahüratı siz bulun ve Şampiyonlar Ligi finalini Wembley Stadyumu'nda ücretsiz izleme şansına kavuşun. Sony Ericsson ile futbolun beşiği olan topraklara muhteşem bir seyahat sizi bekliyor. Sony Ericsson finale gidemeyen futbol ve Android tutkunlarını da unutmadı. En yaratıcı tezahüratı bulan ilk 500 kişi Şampiyonlar Ligi'nin simgesi olan 500 orjinal futbol topundan birini kazanacak.

Nasıl Katılacaksınız?

Sony Ericsson Türkiye'nin Facebook adresinden yarışmaya katılım şartlarını okuyun. En yaratıcı Sony Ericsson tezahüratını bulun ve 15 Nisan'a kadar bizimle paylaşın. Yarışmaya katılan herkese başarılar dileyin ama en yaratıcı tezahüratı siz bulup, finale siz gidin. Şampiyonlar Ligi finaline katılma şansını yakalamak veya 500 özel Şampiyonlar Ligi futbol topundan birini kazanmak işte bu kadar kolay.

Detaylar:

"En yaratıcı Sony Ericsson Tezahüratı" Yarışmasına katılmak için Sony Ericsson Türkiye'nin Facebook adresindeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir (katılım şartlarının tam listesi de aynı adreste yer almaktadır). "Sony Ericsson için En Yaratıcı Tezahürat" yarışması üç aşamadan oluşmaktadır: Birinci aşamada başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İkinci aşamada, tüm başvurular bir moderatör tarafından katılım koşullarına uygunluk açısından kontrol edilecektir. Üçüncü aşamada ise göndermiş olduğunuz tezahürat Sony Ericsson yöneticileri tarafından değerlendirilecek ve en yaratıcı tezahürat ile yarışmayı kazanan kişi veya kişiler açıklanacaktır.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 137

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın