| Üye ol | 20 Ocak 2017,Cuma

'ın sı gerçek oldu

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 04.04.2011, 10:10 Güncelleme Tarihi: 04.04.2011, 10:56
Etiketler:
şaka 1 nisan e-mail kinect outlook google
Google'ın 1 nisan şakası gerçek oldu

, yaparken birilerinin ile şakayı gerçeğe dönüştürebileceğini tahmin etmemiştir herhalde.

Geçtiğimiz hafta birçok site furyasına kapılarak türlü çeşitli lar hazırladılar. da geleneği bozmadı ve onlar da hazırladıkları şakada Gmail ya da Google Docs gibi hizmetlerin ekran karşısında vücut hareketleriyle kullanılabildiğini gösteren fotoğraflar yayınladılar. Google ekibi, kullanıcılarının ekranın karşısında şekilden şekile girmelerini beklerken çok farklı birşey oldu. Bir yazılımcı çıktı ve Google'ın şaka olarak yaptığı şeyi kısmen de olsa gerçekleştirmeyi başardı.

Google'ın şakasını görünce birçok kişinin aklına geldiğine şüphe yok. Bir yazılımcı da Kinect ile şakada anlatılan şeylerin yapılabileceğini düşünmekle yetinmemiş, uygulamış da. Hem de oldukça kısa bir sürede. Google'ın şakasının gerçekleştiğini gördükten sonra biz de bir an için khea mobile gerçek olur mu, olursa nasıl olur diye düşünmedik desek yalan olur.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 127

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın