| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

Türkiye’nin en büyük teknoloji sı açılıyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.03.2011, 14:44 Güncelleme Tarihi: 16.03.2011, 15:34
Etiketler:
açılış taksim saturn demirören istiklal mağaza demirören istiklal Satürn
Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası açılıyor

Saturn, Türkiye’deki ikinci sını 17 Mart 2011’de ’de açıyor.

Türkiye'deki ilk sını 2009 yılında Bayrampaşa'da açan Saturn, ikinci mağazasını 'de açacak. İlk mağazasını 1961 yılında Köln'de açan Saturn'ün Avrupa'da 13 ülkede 200'den fazla mağazası ve 19.000'e yakın çalışanı bulunuyor. 'de açılacak olan mağaza, yayıldığı 3 katta 55 binden fazla ürünü teknoloji meraklılarının beğenisine sunacak. 9000 metrekare alanı ile de Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası ünvanına da sahip oluyor.

Saturn Demirören İstiklal, dünyanın en büyük teknolojik ürün markası olan 18.000 metrekare satış alanına ve yaklaşık 100.000 ürün çeşidine sahip olan Saturn Hamburg'un yaklaşık yarısı büyüklüğünde. Media-Saturn Türkiye CEO'su Nuri Topatan, basın toplantısında "İstanbul, Dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Beyoğlu ise bu güzel şehrin kalbinin attığı yer. Taksim'de nostalji var, eğlence var, tarih var, aşk var… Ama bir şey eksikti: Teknoloji. Saturn geldi, teknoloji geldi. Taksim'e biz teknolojiyi getiriyoruz" diyerek duyurdu.

Mağaza olarak kullanıcıların ürünleri test edebilmelerini ön plana aldıklarını açıklayan Topatan, çocuklar için de bir Walt Disney bölümü olacağının müjdesini verdi. Ayrıca müşterilerinin Taksim'de ellerinde kutularla dolaşmak zorunda kalmasını da istemediklerini belirten Topatan, Saturn'ün ürünleri ücret talep etmeden teslimatlarını yapacağını duyurdu. "Yaşasın Cimrilik" sloganıyla yola çıkan Saturn'de fiyatların da vaat edildiği gibi olup olmayacağını günü olan 17 Mart 2011'den sonra görebileceğiz.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 89

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın