| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

kuyruğunda kelepir yer: 900 dolar

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 14.03.2011, 12:11 Güncelleme Tarihi: 14.03.2011, 17:43
Etiketler:
tablet ipad 2 karaborsa apple kuyruk ipad
iPad 2 kuyruğunda kelepir yer: 900 dolar

’nin satışa çıkmasından önce gidip en önde sıraya giren üniversite öğrencisi 2 günde 900$ kazandı.

iPad 2'nin satışa sunulduğu gün lar oluşacağını tahmin etmek çok zor değildi. Ancak bu tahmini fırsata çevirmek sadece Amando Foote'un aklına geldi. Yenilerinin 3 hafta sonra geleceği duyurulan ve şuan piyasada bulunmayan iPad 2'yi karaborsada satanlardan bile daha çok kar etmeyi başaran Foote, bunun için 2 gününü gözden çıkardı.

Manhattan Community College öğrencisi olan Foote, çarşamba günü öğleden sonra 5'te 'ın en ünlü mağazasının önünde sıraya girdi. Daha doğrusu sıranın ilk adımını oluşturdu. 'nin satışa sunulduğu cuma günü saat sabah 9'a kadar yaklaşık 41 saat boyunca buradan ayrılmayan Foote, birinci sırayı 900$'a bir uygulama geliştiricisi olan Hazem Sayed'e satmayı başardı. Toplamda yaklaşık 3 saat uyuyan ve donutlarının çalınmasına göz yuman Foote, bu fikre iPhone 4'ün satışa sunulduğu gün sahip olmuş. Kazandığı parayı da Lady Gaga konserine gitmek için harcayacak.

Foote'un yaptığının 2 gün içerisinde 900$ kazanmak için en etkili yöntemlerden birisi olduğunu kabul etmek gerek. Ayrıca Apple da böylelikle yeni bir sektöre daha öncü olacak gibi görünüyor. Ancak şöyle de enteresan bir durum var. Foote'un konsere gidecek parası olmadığına göre büyük ihtimalle 2 alacak parası da yoktu. Bu durumda kimse ondan kuyruktaki sırasını satın almasa cuma sabahı Apple mağazasına girip boş boş dolaşmaktan başka bir şey yapamadıktan sonra oradan uzaklaşması da muhtemeldi.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

cango cango

vallahi bu kizda biraz türklük vardir,böyle kuyruklara yandan kaynak yapmak sadece bizde vardir.kesin bu kizi arasdirin soyunda türklük cikar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 14.03.2011 22:25
GFB GFB

parayı nereye harcayacakmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 14.03.2011 18:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın