| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

Seçimleri kazanamayınca ’a açtı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 04.03.2011, 14:34 Güncelleme Tarihi: 05.03.2011, 17:10
Etiketler:
facebook moughni majed moughni mahkeme spam dava
Seçimleri kazanamayınca Facebook’a dava açtı

’tan önüne geleni seçim kampanyası diyerek ekleyince sosyal ağdan atıldı. Sonra da açtı.

birçok kampanya ve firma için ideal bir mecra. Ancak tabi ki dikkatli olmakta da fayda var. Aksi takdirde Majed gibi komik bir duruma düşülebilir. Moughni, Michigan kongre üyeliği için adaylığına Facebook desteği almak istedi. Genç kesimin dikkatini çekebilmek için iyi bir düşünce, ancak herkesi ekleyerek mesajlar gönderilince Facebook da gereğini yapmış tabi.

Hesabı kapatılan Moughni ise çözümü Facebook'u etmekte görmüş. Ancak şöyle bir durum var ki Facebook'un kullanıcı sözleşmesinde bu gibi durumlarda kullanıcı hesabını kapatabileceği açıkca yazıyordu. Kongre üyesi olmaya niyetlenen birisi için kabul ettiği sözleşmeyi okumamak, ya da daha kötüsü anlamamak bir hayli küçük düşürücü bir durum olsa gerek. Seçimleri 4. Olmayı başaran sonra da açtığı davayı kaybeden Moughni, tahminen bir daha online mecraları spam reklam göndermek için kullanmayacaktır. Kongre adayının sözleşmeden bihaber olması, Mark Zuckerberg'in Facebook'tan bihaber olması kadar ilginç geliyor kulağa.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 75

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın