| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

: Bütün blogları engellemeye gerek yoktu

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 03.03.2011, 16:25 Güncelleme Tarihi: 03.03.2011, 16:36
Etiketler:
sansür google blogspot blogger digiturk
Google: Bütün blogları engellemeye gerek yoktu

'ten sonra da konuyla ilgili açıklama yaparak bütün bloglara uygulanan engellemenin gereksiz olduğunu vurguladı.

Digiturk'un Google'ı suçlayan açıklamalarından sonra da bugün suskunluğunu bozdu. Google yetkilileri, tüm içerik sahiplerini, hizmetine erişimin engellenmesi konusunda girişimde bulunmaktansa, bu süreci kullanmaları yönünde teşvik ettiklerini belirterek, ''Bu şekilde, biz söz konusu şikayetle ilgilenirken Türkiye'deki kullanıcılar Blogger'dan sorunsuz bir şekilde yararlanmaya devam edebilir'' dedi.

Google yetkilileri yaptıkları yazılı açıklamada, şunları kaydetti:

''Google olarak telif hakkı ihlali iddialarını çok ciddiye alıyor ve telif ihlali konusunda elimize geçerli bir yasal uyarı ulaşan içerikleri hızlı bir şekilde Blogger'dan kaldırıyoruz. Blogger'a yüklenmiş içerikler ile ilgili telif ihlali söz konusu olduğunda, içerik sahipleri internet üzerinden gerekli uyarıyı kolaylıkla yapabilmekte ve süreç etkin olarak işlemektedir.

Tüm içerik sahiplerini, Blogger hizmetine erişimin engellenmesi konusunda girişimde bulunmaktansa, bu süreci kullanmaları yönünde teşvik ediyoruz. Bu şekilde, biz söz konusu şikayetle ilgilenirken Türkiye'deki kullanıcılar Blogger'dan sorunsuz bir şekilde yararlanmaya devam edebilir. İlgili politikamıza ilişkin ayrıntılara http://www.google.com/blogger_dmca.html. adresinden ulaşılabilmektedir.''
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 73

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın