| Üye ol | 16 Ocak 2017,P.tesi

CeBIT Hannover 2011 başlıyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 01.03.2011, 12:05 Güncelleme Tarihi: 01.03.2011, 12:07
Etiketler:
cebit 2011 fuar teknoloji fuarı cebit
CeBIT Hannover 2011 başlıyor

Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen CeBIT 2011 ı bugün kapılarını açıyor.

İTO'nun Partner Ülke Türkiye organizasyonunu üstlendiği dünyanın en büyük bilişim ı olan CeBIT 2011 bugün başlıyor. İTO, Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen fuar 1-5 Mart 2011 tarihleri arasında 81 Türk firmasını dijital dünyanın devleriyle buluşturacak. 11 firma da fuara bi,reysel olarak katılım sağlıyor. Firmalar, bilişim ve iletişim sektörünün kalbinin attığı fuarda partner ülke olmanın ayrıcalığı ile yeni iş bağlantıları kurma imkanı bulacak. Dev uluslararası fuarlara partner ülke olarak katılmanın ayrıcalıkları arasında daha fazla tanıtım, daha fazla ortaklık ve daha fazla ticaret bulunuyor. Türk firmaları için 4 bin 600 metrekare bir alan tahsis edildi. Aralarında Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Türkiye, Koç Sistem, Vestel, Türksat, Karel, İstanbul Teknopark, ODTÜ, İTÜ Arı Teknokent'in de olduğu firma ve kuruluşlar, Türkiye'nin geldiği son noktayı İTO organizasyonu ile dünyayla paylaşacaklar. Fuarda Türkiye ile birlikte 68 ülke yer alacak.

CeBIT 2011 Fuarı resmi açılışı, 28 Şubat'ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Almanya Şansölyesi Angela Merkel tarafından Hannover Congress Center'da gerçekleşti. Ortak Ülke Türkiye'nin açılış töreni bugün 12 No'lu Hall'de gerçekleştirilecek.

CeBIT 2011'de şirketlerarası tüm ilişkiler İTO ile Deutsche Messe aracılığıyla yürütülüyor. Hem evler hem de çalışma ortamları için dijital bilişim ve telekomünikasyon çözümlerini sergileyen fuarın hedef grubunu; sektörden kullanıcılar, toptan ve perakende satış sektörü, profesyoneller, bankalar, hizmet sektörü, devlet kurumları, bilim ve teknoloji tutkunu olan tüm kullanıcılar oluşturuyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 70

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın